Dodaj do ulubionych

A gdzie carr?

25.06.04, 19:24
już na wakacjach?
proszę o znak życia.
Pozdrawiam
anaiss
Obserwuj wątek
              • carrissimus1 Re: A gdzie carr? 26.06.04, 21:54
                anaiss - masz rację z soterem. Dowiedzieliśmy się niedawno, że nasz pan admin
                zajmuje się czymś waznym ale nawet małego obłoczka pary nie puścił.
                Co do mojego nicka a właściwie Waszego skrótu - podoba mi się bardzo.
                Przy wymyślaniu nicka na użytek Forum Brodnica nie mogłem wpaść na jakiś
                sensowny przydomek.
                Czy soter jest jeszcze adminem naszego forum ?
                • soter_mlodszy Re: A gdzie carr? 27.06.04, 09:48
                  adminem to może car1! za mocno powiedziane...myślę, że na początku byłem tylko
                  i wyłącznie kołem zamachowym FB...jakoś tak mi to na sercu leżało;-)...

a co do rocznika to po prostu "car" to łangielsku znaczy podajże samochód więc
                  idąc tym tropem spytałem o rocznik, miałem na końcu języka spytać się o
                  tankowane paliwo, ale pewnie rozszyfrowano by to zaraz:-)))

jakoś tak pary puszczac nie umiem;-(...zresztą może bym zapeszył!;-)

serdecznie
                  cały sztab FB!;-)
                • anaiss Re: A gdzie carr? 28.06.04, 19:20
                  carrissimus1 napisał:

Dowiedzieliśmy się niedawno [...]

kto się dowiedział?

> zajmuje się czymś waznym ale nawet małego obłoczka pary nie puścił.

a czym? bo ja jakoś nie kojarzę, żebym się czegoś dowiedziała. Czy coś mi umyka?

> Przy wymyślaniu nicka na użytek Forum Brodnica [...]

czy mam przez to rozumieć, że możemy się spotkać na innych forach, a ja nic o
                  tym nie będę wiedziała?

> Czy soter jest jeszcze adminem naszego forum ?

raczej duchowym opiekunem :-))
                  • carrissimus1 Re: A gdzie carr? 29.06.04, 16:35
                    anaiss napisała:

> carrissimus1 napisał:
                    >
                    > Dowiedzieliśmy się niedawno [...]
                    >
                    > kto się dowiedział?
                    >
                    >
                    > > zajmuje się czymś waznym ale nawet małego obłoczka pary nie puścił.
                    >
                    > a czym? bo ja jakoś nie kojarzę, żebym się czegoś dowiedziała. Czy coś mi
                    umyka
                    > ?

oj, umyka, umyka ... wszyscy zainteresowani brali udział w "razgaworze" w
                    wątku "Kto do Parlamentu Europejskiego ???", gdzie soter tajemniczo
                    stwierdził: "...zresztą realizuję projekt mego życia, ogromną szansę !..."(post
                    z dnia 08.06.04, godz.21.07.)

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka