Gość: jaccek
IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
20.06.03, 20:37
ten shell jest do d..y kiedyś zatankowałem tam paliwo idę do
tego gościa chcę płacić kartą a on mówi że terminal nie działa
mósiałem zostawić edowód i dygać do bankomatu na dystrybutorach
nie było nic napisane a przy wieździe na reklamie widnieje napis
akceptujemy karty płatnicze nikt z pracowników nie myślał że
trzeba powiadomić klientów ja iod tego czasu mam to w nosie 100
metrów bliżej jest stacja bp a tam lepiej dbają o klientów
ps
PIEPRZCIE TEŻ SHELLOWSKIE PUNKTY SMART