Gość: Bydło88 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 21:08 miodówka rzadzi nie ma jak jej smaczek nie trzeba popijac a i wymioty po niej konkretne... :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: smolgicu Miodówka IP: *.torun.mm.pl 20.12.07, 14:16 Ja od siebie do przepisu dodałem jeszcze ok 150-200 ml soku z cytryny, dla zdrowotności, a i żeby kac był mniejszy. Ogólnie wymiata. W łatwy sposób i szybko można uzyskać napój smakiem zbliżony do krupnika. Bardzo dobrze wchodzi bez zapoi, tylko trochę zdradliwa bo nie czuć alkocholu, a po łbie wali zacnie. POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś