IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 21:08
miodówka rzadzi nie ma jak jej smaczek nie trzeba popijac a i wymioty po niej
konkretne... :D
Obserwuj wątek
    • Gość: smolgicu Miodówka IP: *.torun.mm.pl 20.12.07, 14:16
      Ja od siebie do przepisu dodałem jeszcze ok 150-200 ml soku z cytryny, dla
      zdrowotności, a i żeby kac był mniejszy. Ogólnie wymiata. W łatwy sposób i
      szybko można uzyskać napój smakiem zbliżony do krupnika. Bardzo dobrze wchodzi
      bez zapoi, tylko trochę zdradliwa bo nie czuć alkocholu, a po łbie wali zacnie.
      POLECAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka