Dodaj do ulubionych

W labiryncie TPSA

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 08:33
TPSA to największe BADZIEWIE na świecie. W czerwcu poprosiłem o czasowe
zawieszenie usług z powodu wyjazdu, miało tak być do końca grudnia. Do tej
pory mój telefon nie działa. Bezmyślni idioci z Błękitnej Linii powiedzieli,
abym "uzbroił się w cierpliwość". Chciałem to mam... ;-) Kochana
Telekomunikacjo oddaj mój telefon!!! BŁAGAM ;-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka