piotr_ze_wsi
25.07.10, 21:18
Jedynymi winnymi stratowania są tratujący oraz ci, którzy napierali
na tratujących. Naćpani i w sztok pijani sodomici złaknieni taniej
rozrwyki otrzymali to, na co zasłużyli: straszną śmierć.
O każdym z nich mogę jedynie powiedzieć: requiescat in pice.