Gość: TURU IP: *.wrozamet.pl 14.06.04, 08:18 Autor artykułu zapomniał napisać która drużyna wygrała i mógłby podać skład zwycięskiej drużyny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nuta Re: Mistrzostwa w boules IP: 195.20.110.* 14.06.04, 10:46 a ja zapraszam na oficjalną stronę klubu Petanka, organizatora tej imprezy www.petanque.ent.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kurt Re: Mistrzostwa w boules IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.06.04, 12:33 Prosze bardzo. Wygrana trojka to: Kmieciak Zdzisław Lipczyński Tomasz Pilarski Dominik, czyli Żółtodzioby :) Źródło - www.boules.republika.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś