wrorafa Politechnika otworzyła wyremontowany gmach budy... 14.03.13, 20:14 Szkoda, że nowe budynki muszą się wyróżniać, zamiast nawiązywać do stylu reszty. Klasyczna Politechnika jest najlepsza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Politechnika otworzyła wyremontowany gmach bu IP: *.2.15.vie.surfer.at 15.03.13, 08:10 To prawda. Klasyczne budynku PWr przeżyją te nowe dziwadła o wieki. Ale to pokazuje jakich architektów i urbanistów kształci PWr... Odpowiedz Link Zgłoś
michotrop Politechnika otworzyła wyremontowany gmach budy... 15.03.13, 08:20 Budynek może i fajny, ale tradycyjnie wybudowany na ludzkim nieszczęściu. Mój znajomy robił tam jako podwykonawca i prawie ogłosił upadłość bo Politechnika nie raczyła płacić. On musiał kupić materiały i zapłacić pracownikom i od roku czeka na kasę. Taka ta nasza Politechnika "kochana", a teraz jeszcze dumna i napuszona żerowaniem na innych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Politechnika otworzyła wyremontowany gmach bu IP: 156.17.6.* 15.03.13, 08:49 ale to generalny Wykonawca powinien zapłacić podwykonawcy, bo z zasady jest tak, że to Inwestor płaci głównemu Wykonawcy, a ten płaci swoim podwykonawcom... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Politechnika otworzyła wyremontowany gmach bu IP: 156.17.6.* 15.03.13, 10:16 to może niech się zgłosi do wykonawcy remontu - Ekoinbudu - to on płacił podwykonawcom, a nie Politechnika. Odpowiedz Link Zgłoś
michotrop Re: Politechnika otworzyła wyremontowany gmach bu 15.03.13, 14:13 Sęk w tym, że Polibuda nie płaciła generalnemu, a ten nie mógł w tej sytuacji zapłacić podwykonawcy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janosik sęk w tym IP: *.internetia.net.pl 27.03.13, 22:28 sęk w tym, że Politechnika płaci, a że Generalny kombinuje, jak nie zapłacić podwykonawcom, to inna inszość. Pewnie Generalny nie rozliczył się z podwykonawcami, więc kasy nie dostał. A co to za firma Ekoinbud? Odpowiedz Link Zgłoś