Dodaj do ulubionych

powrot do formy

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.08.04, 20:57
Czy jest jakas mama ktora po porodzie szybko zgubila brzuszek?Ale nie taka
chudzinka co przed ciza wazyla 45 a w trakcie 48kg. Ja wazylam 65kg w ciazy
przytylam 20 no i miesiac po porodzie nadal mam zbedne 13kg! Myslalam o guam
ale to kosztuje tyle forsy a nie mam pewnosci czy skuteczne.Cwiczyc
oczywiscie zaczelam na razie lekko ale ten beben z przodu mnie doluje. Maz
zalamany bo o zadnych baraszkach mowy byc ni moze. Nienawidze swojego
brzucha. Pomocy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka