Gość: ania
IP: 62.233.144.*
16.04.02, 18:51
Czy ktos moze polecić dobrego dermatologa we Wrocławiu? Chodzi mi o prywatnego
( w mojej przychodni, o czym przekonałam się z ogromnym zdziwieniem, trzeba
zapisywac się o ok. 2 tygodnie wcześniej) chociaż nie bardzo wiem jak
kształtuja się ceny - a cena gra rolę :)
Pozdrawiam