Gość: zbulwersowany
IP: *.e-wroc.com
23.12.04, 14:12
czy nie byloby wygodniej gdyby przedluzyli kurs autobusu 129 o te kilka
przystankow do Kozanowa? Czekajac na 136 w okolicach Bystrzyckiej albo
drzewieckiego mozna sie totalnie wkurzyc. Srednio czekam na busa okolo 30
minut, to jakas parodnia :(