Gość: coolgirl IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 18:51 kto mi przypomni gdzie jest bylam tam kiedys na randce ale nie pamietam jak sie tam szło bo padał deszcz, nawet nazwy nie pamietam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kicikici Re: winiarnia ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 19:19 w baszcie koło Hali Targowej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coolgirl Re: winiarnia ??? IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 20:35 ale Ty jestes obyty w sprawach wrocławia Odpowiedz Link Zgłoś
tomek854 Re: winiarnia ??? 08.05.05, 20:39 Ja? NIe :D Winiarnia jest jedną z nielicznych knajp ktore znam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coolgirl Re: winiarnia ??? IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 20:41 mozliwe ale chodzi mi o caloksztalt udzielania sie tutaj Odpowiedz Link Zgłoś
tomek854 Re: winiarnia ??? 08.05.05, 22:24 niektórzy twierdzą że to zwykła przemądrzałość :) Miło, ze ktoś sądzi inaczej :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coolgirl Re: winiarnia ??? IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 20:36 dzieki Ci wielkie Odpowiedz Link Zgłoś