14.10.02, 03:48
według jakiego klucza, portier , wycinał wątki i posty??.na wczorajszej
nocnej zmianie.bo niemożliwe, żeby to zrobił, "normalny" redaktor gazety.nie
mam nic przeciwko portierom, dopóki pilnują swoich kluczy.a redom zostawią
ich robotę.holly-kał
Obserwuj wątek
    • holly-kauuu Re: klucz 14.10.02, 22:25
      oczywiscie, nikomu nie przeszkadzają bluzgi w "klonach".holly-kał

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka