Gość: Pol Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 11:06 Ma się rozumieć :) Odpowiedz Link Zgłoś
lech.kaczyniski Re: POKLIKAMY? ;-) 27.01.06, 11:12 dokładnie. poklikajmy , bo tam jakieś miasto na "P" za Trzebnicą nasłało swoich internautów. tak być nie może Odpowiedz Link Zgłoś
yanuszka ojjj, widze że Wrocław cieniutko tam stoi... 27.01.06, 11:19 ..ale może to sie zmieni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pol Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 11:20 Nie może.Zwłaszcza że pchają sie z butami w szybką kolej i zwalają pomysł z reklamą wśród studentów.A więc klikajmy ile się da. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marco-van-basten Re: POKLIKAMY? ;-) Klikamy! IP: *.media4.pl 27.01.06, 12:21 klikamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Jesteście jedną więlką KLIKĄ IP: *.kom / *.os1.kn.pl 27.01.06, 16:26 Klikajcie sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klikamy! Mamy 1 % - nie poddamy się bez walki ! IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 16:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klikamy! Re: Mamy 1 % - nie poddamy się bez walki ! IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 21:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klikamy! Re: Mamy 1 % - przegońmy przynajmniej Chorzów :) IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 22:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klikamy! Re: Mamy 1 % - przegońmy przynajmniej Chorzów :) IP: *.e-wro.net.pl 28.01.06, 09:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klikamy! PIPY JESTEŚCIE! Donieck nas wyprzedził :( IP: *.e-wro.net.pl 28.01.06, 18:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klikamy! odwołuję PIPY! jednak Wrocławianie klikają :) IP: *.e-wro.net.pl 29.01.06, 15:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:32 <amanda99> cze <amanda99> z kad jestes???? <amanda99> poklikamy? <amanda99> jestes tam??? <amanda99> haloooooo!!!!!!!!11 <DisIsOut> ? <amanda99> co tak wolno?????? <DisIsOut> bo nie widzi mi sie dostosowywanie do twojego indywidualnego trybu intelektualnego <amanda99> do czego????? <amanda99> nie qmam cie koles <DisIsOut> I wlasnie dlatego mi sie nie widzi <amanda99> niekcesz zebym sqmala o co ci cohdzi?????/ <DisIsOut> powiedz mi, czy rodzice cie kochaja ? <amanda99> TAK <DisIsOut> no to jednak masz jakis pozytywny akcent w zyciu <amanda99> masz dziewczyne?????? <DisIsOut> NIE MAM A KCESH NIOM BYC????????????????????? <amanda99> wreszcie mowish po lucku <DisIsOut> wiesz, jak tak z toba tu "rozmawiam" to mnie nachodzi pewna mysl <DisIsOut> mam ochote poprzegryzac kable od internetu wszystkim uzytkownikom ponizej 12 roku zycia <amanda99> JA MAM 14 LAT!!!!!!! <DisIsOut> to podniose limit do 16 <amanda99> A TY ILE MASH LATEK????????// <DisIsOut> za 3 dni stuknie mi 10 <amanda99> dzieciak jestes <amanda99> nara *** quit: <amanda99> <~ergf@bbi124.neoplus.adsl.tpnet.pl> <DisIsOut> boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:35 <kasia> cze, poklikamy <jebie_twiją_starą> zobacz moj nick <kasia> no widze i co ? <jebie_twiją_starą> nie rozumiesz... <kasia> nie, ale moze sie lepiej poznamy :] <jebie_twiją_starą> ja cie znam <kasia> z kad ? <jebie_twiją_starą> popatrz na moj nick... <kasia> tata ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:37 <amanda99> czeeeeee! <Dis> Tu automatyczna rejestrownica, Dis nie siedzi przy komputerze. Aby zostawić mu wiadomość postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie. <Dis> Podaj swój nick, powód wizyty na privie, telefon kontaktowy, adres e-mail, płeć i wiek <amanda99> amanda99 poklikac 601xxxxxx amanda99@xxxxxx.xxx zenska 14 <Dis> Zgłoszenie przyjęte. Teraz można zostawić swoją wiadomość. <amanda99> poklikash ?????? <Dis> Zapisano wiadomość: "poklikash ??????" <amanda99> no i jak ?????? <Dis> Zapisano wiadomość: "no i jak ??????" <amanda99> czemu wcionz powtarzash ??? <Dis> Zapisano wiadomość: "czemu wcionz powtarzash ???" <amanda99> ejjjj <Dis> Zapisano wiadomość: "ejjjj" <amanda99> robish to specialnie <Dis> Zapisano wiadomość: "robish to specialnie" *** quit: <amanda99> <~ergf@acc199.neoplus.adsl.tpnet.pl> *** Dis is back from away (siedze na uczelni) <Dis> patrzac na to twoje pokolenie mam ochote wlasnorecznie sie wykastrowac spinaczem do papieru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:46 <amanda99> siemaaa, z kad klikaci?????? <Loki> z tond <ramirez> z tamtond <Vesuvio> Ze wszond. <Dis> Z nienacka <bercik> Z komputra <amanda99> dziwne miasta <amanda99> to nie ma rzadnych ziomkuw z wawy???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: allll Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 23:20 I w górę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak Re: Mamy 5 % ! IP: *.axelspringer.pl 29.01.06, 18:33 hehehe.... fajne zawody. Fajnie zeby w naszych polskich politykach bylo tyle determinacji w walce o Euro co we wszystkich odwiedzajacych strone o tej imprezie. Tak czy inaczej wierze, ze sie uda a jak nie to trudno. Dzieki temu nad stadionem juz powstaje dach. A swoja droga Ukraincy tez powinni poklikac bo jak beda klikac sami Polacy to tez kicha bo wyjdzie ze oni imprezy nie chca:( Pozdrawiam Wroclawiakow. Wspolnie do boju Polskooooo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sromotnik bezwstyd POKWAKAMY ?;-) IP: 83.168.124.* 29.01.06, 18:45 kraaa,krrraaaaa... Odpowiedz Link Zgłoś
lolo_de_bolo GLOSUJMY WIEC NA WROCLAW :) 31.01.06, 11:25 jak wyzej... Napiszmy tez do adminow serwisu by wstawili foty tak jak to ma Poznan. Odpowiedz Link Zgłoś