Dodaj do ulubionych

POKLIKAMY? ;-)

27.01.06, 11:04
www.e2012.org/
Obserwuj wątek
    • Gość: Pol Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 11:06
      Ma się rozumieć :)
      • lech.kaczyniski Re: POKLIKAMY? ;-) 27.01.06, 11:12
        dokładnie. poklikajmy , bo tam jakieś miasto na "P" za Trzebnicą nasłało swoich
        internautów. tak być nie może
        • yanuszka ojjj, widze że Wrocław cieniutko tam stoi... 27.01.06, 11:19
          ..ale może to sie zmieni?
        • Gość: Pol Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 11:20
          Nie może.Zwłaszcza że pchają sie z butami w szybką kolej i zwalają pomysł z
          reklamą wśród studentów.A więc klikajmy ile się da.
    • Gość: Klikamy! Re: POKLIKAMY? ;-) Klikamy! IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 11:32
      • Gość: marco-van-basten Re: POKLIKAMY? ;-) Klikamy! IP: *.media4.pl 27.01.06, 12:21
        klikamy
    • robak_wroc Re: POKLIKAMY? ;-) 27.01.06, 13:26
      klikajcie
    • Gość: drinks A co dają za klikanie? /bt IP: *.magma-net.pl 27.01.06, 15:26
    • Gość: ziutek Jesteście jedną więlką KLIKĄ IP: *.kom / *.os1.kn.pl 27.01.06, 16:26
      Klikajcie sobie.
    • Gość: Klikamy! Mamy 1 % - nie poddamy się bez walki ! IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 16:30
      • Gość: Klikamy! Re: Mamy 1 % - nie poddamy się bez walki ! IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 21:44
        • Gość: Klikamy! Re: Mamy 1 % - przegońmy przynajmniej Chorzów :) IP: *.e-wro.net.pl 27.01.06, 22:59
          • Gość: Klikamy! Re: Mamy 1 % - przegońmy przynajmniej Chorzów :) IP: *.e-wro.net.pl 28.01.06, 09:01
            • Gość: Klikamy! PIPY JESTEŚCIE! Donieck nas wyprzedził :( IP: *.e-wro.net.pl 28.01.06, 18:42
              • Gość: Klikamy! odwołuję PIPY! jednak Wrocławianie klikają :) IP: *.e-wro.net.pl 29.01.06, 15:08
    • Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:32
      <amanda99> cze
      <amanda99> z kad jestes????
      <amanda99> poklikamy?
      <amanda99> jestes tam???
      <amanda99> haloooooo!!!!!!!!11
      <DisIsOut> ?
      <amanda99> co tak wolno??????
      <DisIsOut> bo nie widzi mi sie dostosowywanie do twojego indywidualnego trybu
      intelektualnego
      <amanda99> do czego?????
      <amanda99> nie qmam cie koles
      <DisIsOut> I wlasnie dlatego mi sie nie widzi
      <amanda99> niekcesz zebym sqmala o co ci cohdzi?????/
      <DisIsOut> powiedz mi, czy rodzice cie kochaja ?
      <amanda99> TAK
      <DisIsOut> no to jednak masz jakis pozytywny akcent w zyciu
      <amanda99> masz dziewczyne??????
      <DisIsOut> NIE MAM A KCESH NIOM BYC?????????????????????
      <amanda99> wreszcie mowish po lucku
      <DisIsOut> wiesz, jak tak z toba tu "rozmawiam" to mnie nachodzi pewna mysl
      <DisIsOut> mam ochote poprzegryzac kable od internetu wszystkim uzytkownikom
      ponizej 12 roku zycia
      <amanda99> JA MAM 14 LAT!!!!!!!
      <DisIsOut> to podniose limit do 16
      <amanda99> A TY ILE MASH LATEK????????//
      <DisIsOut> za 3 dni stuknie mi 10
      <amanda99> dzieciak jestes
      <amanda99> nara
      *** quit: <amanda99> <~ergf@bbi124.neoplus.adsl.tpnet.pl>
      <DisIsOut> boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow
      • Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:35
        <kasia> cze, poklikamy
        <jebie_twiją_starą> zobacz moj nick
        <kasia> no widze i co ?
        <jebie_twiją_starą> nie rozumiesz...
        <kasia> nie, ale moze sie lepiej poznamy :]
        <jebie_twiją_starą> ja cie znam
        <kasia> z kad ?
        <jebie_twiją_starą> popatrz na moj nick...
        <kasia> tata ?
        • Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:37
          <amanda99> czeeeeee!
          <Dis> Tu automatyczna rejestrownica, Dis nie siedzi przy komputerze. Aby
          zostawić mu wiadomość postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie.
          <Dis> Podaj swój nick, powód wizyty na privie, telefon kontaktowy, adres e-mail,
          płeć i wiek
          <amanda99> amanda99 poklikac 601xxxxxx amanda99@xxxxxx.xxx zenska 14
          <Dis> Zgłoszenie przyjęte. Teraz można zostawić swoją wiadomość.
          <amanda99> poklikash ??????
          <Dis> Zapisano wiadomość: "poklikash ??????"
          <amanda99> no i jak ??????
          <Dis> Zapisano wiadomość: "no i jak ??????"
          <amanda99> czemu wcionz powtarzash ???
          <Dis> Zapisano wiadomość: "czemu wcionz powtarzash ???"
          <amanda99> ejjjj
          <Dis> Zapisano wiadomość: "ejjjj"
          <amanda99> robish to specialnie
          <Dis> Zapisano wiadomość: "robish to specialnie"
          *** quit: <amanda99> <~ergf@acc199.neoplus.adsl.tpnet.pl>
          *** Dis is back from away (siedze na uczelni)
          <Dis> patrzac na to twoje pokolenie mam ochote wlasnorecznie sie wykastrowac
          spinaczem do papieru
          • Gość: | Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 16:46
            <amanda99> siemaaa, z kad klikaci??????
            <Loki> z tond
            <ramirez> z tamtond
            <Vesuvio> Ze wszond.
            <Dis> Z nienacka
            <bercik> Z komputra
            <amanda99> dziwne miasta
            <amanda99> to nie ma rzadnych ziomkuw z wawy????
            • Gość: ggg Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 18:23
              lll
              • Gość: allll Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 23:20
                I w górę
    • Gość: Klikamy! Mamy 3 % - dziękuję! ;) IP: *.e-wro.net.pl 29.01.06, 15:09
    • Gość: Klikamy ! Mamy 5 % ! IP: *.e-wro.net.pl 29.01.06, 18:21
      • Gość: Poznaniak Re: Mamy 5 % ! IP: *.axelspringer.pl 29.01.06, 18:33
        hehehe.... fajne zawody. Fajnie zeby w naszych polskich politykach bylo tyle
        determinacji w walce o Euro co we wszystkich odwiedzajacych strone o tej
        imprezie. Tak czy inaczej wierze, ze sie uda a jak nie to trudno. Dzieki temu
        nad stadionem juz powstaje dach. A swoja droga Ukraincy tez powinni poklikac bo
        jak beda klikac sami Polacy to tez kicha bo wyjdzie ze oni imprezy nie chca:(
        Pozdrawiam Wroclawiakow. Wspolnie do boju Polskooooo!!!!
    • Gość: Sromotnik bezwstyd POKWAKAMY ?;-) IP: 83.168.124.* 29.01.06, 18:45
      kraaa,krrraaaaa...
    • yanuszka Re: POKLIKAMY? ;-) 30.01.06, 10:06
      juz lepiej ale nadal cieniuchno...
    • Gość: marco-van-basten Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.media4.pl 30.01.06, 15:42
      up
    • Gość: 7% Re: POKLIKAMY? ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 11:21
      up
    • lolo_de_bolo GLOSUJMY WIEC NA WROCLAW :) 31.01.06, 11:25
      jak wyzej...
      Napiszmy tez do adminow serwisu by wstawili foty tak jak to ma Poznan.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka