... ogłaszam za otwarty!
Ja sobie czytam, tv oglądam, od czasu do czasu poklikam, trochę pogaduszek telefonicznych z przyjaciółmi uskutecznię, a wszystko w wygodnym fotelu w domowym ciepełku, a WU tymczasem "zabezpiecza" medycznie Wielkie Otwarcie Nowego Stadionu Widzew-Łódź. No cóż, kto ma week-end, to ma weekend!
Miłego wieczoru wszystkim!