Dodaj do ulubionych

Miller- Killer Expo

IP: 10.71.0.* 28.11.01, 11:41
JAk mu się odwdzięczymy? Czekam na propozycję zemsty, takiej najbardziej
wyszukanej, takiej najczarniejszej. My na Buzku wieszaliśmy psy, on
przytakiwał, a my wyszliśmy na ostatnich idiotów.
Obserwuj wątek
    • Gość: duzY Re: Miller- Killer Expo IP: *.dtvk.tpnet.pl 28.11.01, 11:55
      Nie podpisze - killer. A jak podpisze? czy ci wszyscy co odsądzali go od czci i
      wiary będą go równie żarliwie hołubić? E tam, łaska pańska na pstrym koniu
      jeździ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka