Gość: sew IP: 10.71.0.* 28.11.01, 11:41 JAk mu się odwdzięczymy? Czekam na propozycję zemsty, takiej najbardziej wyszukanej, takiej najczarniejszej. My na Buzku wieszaliśmy psy, on przytakiwał, a my wyszliśmy na ostatnich idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: duzY Re: Miller- Killer Expo IP: *.dtvk.tpnet.pl 28.11.01, 11:55 Nie podpisze - killer. A jak podpisze? czy ci wszyscy co odsądzali go od czci i wiary będą go równie żarliwie hołubić? E tam, łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Odpowiedz Link Zgłoś