thelook
14.07.07, 17:02
Nie ma u nas auto moto,wiec zakladam na głównej.Chcę kupić auto: peugeot 206,
mitsubishi colt, peugeot 106 (ale 4 drzwi), honda civic, opel corsa albo
podobne.do miasta, silnik od 1100 do 1600, przebieg do 100 tys, cena do 16
tysiecy zl. Rocznik 2000 i pozniej. Jezdze po komisach i nic tam nie ma! Moze
ktos z was wie o takim babskim autku do sprzedania - od kogos a nie z komisu.
Jestem pod mailem gazetowym. Z gory dziekuje.