Dodaj do ulubionych

kupię auto

14.07.07, 17:02
Nie ma u nas auto moto,wiec zakladam na głównej.Chcę kupić auto: peugeot 206,
mitsubishi colt, peugeot 106 (ale 4 drzwi), honda civic, opel corsa albo
podobne.do miasta, silnik od 1100 do 1600, przebieg do 100 tys, cena do 16
tysiecy zl. Rocznik 2000 i pozniej. Jezdze po komisach i nic tam nie ma! Moze
ktos z was wie o takim babskim autku do sprzedania - od kogos a nie z komisu.
Jestem pod mailem gazetowym. Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Lasser Re: kupię auto IP: 195.117.149.* 16.07.07, 10:59
      Z tej listy aut najlepszym autem jest
      honda civic i sam polecam to auto - niedozajechania
      ale za 16tys 2000rok napewno nie uda sie tego auta kupic
    • Gość: kierowca Re: kupię auto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 11:02
      Szukaj w allegro, ale tam musisz bardzo ostrożnie kupować, najlepiej z kimś kto
      się dobrze zna na autach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka