10.12.07, 12:51
W sobotę odwiedziłam Kłodzko i późnym wieczorem spacerowałam po
rynku, gdzie widziałam szopkę. Autorzy zaskoczyli mnie koncepcją
żywych zwierząt, umieszczonych w małej przestrzeni, narażonych na
dotyk wielu rąk i hałasy. Chce się krzyczeć - Ludzie co z Wami się
dzieje? W tamtym roku szopka wyglądała okropnie mizernie, a teraz
męczy się zwierzęta. To jest wstrętne. Dziwię się, że mieszkańcy na
to pozwalają i mijają to miejsce z obojętnością.
Obserwuj wątek
    • capo_di_tutti_capi Re: szopka 10.12.07, 14:12
      Cóż, ciężko mi się wypowiedzieć bowiem nie widziałem ani tegorocznej ani
      zeszłorocznej szopki...
      Fakt faktem, zwierzęta powinny być trzymane w cywilizowanych warunkach - to
      rzecz bezdyskusyjna.
      Kto organizuje tą szopkę? Urząd miejski?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka