Dodaj do ulubionych

usuniecie nadzerki-wroclaw

07.08.03, 17:38
gdzie to zrobic?najlepiej bezbolesnie...
Obserwuj wątek
    • magdawro Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 08.08.03, 01:11
      Jako nastolatka miałam wypalankę. Przeżyłam to strasznie. Po 1. dziecku
      koleżanki poleciły mi doktora na Kluczborskiej, który wykonał zamrażanie i nie
      czułam wogóle bólu - tylko taką falę gorąca przez chwilę. Lekarz był miły i
      wszystko tłumaczył - niestety -nic prócz tytułu naukowego nie pamiętam. Było
      dość drogo ale naprawdę profesjonalnie.
      • meme1 Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 08.08.03, 10:35
        wlasnie takiego lekarza mi trzeba!
        • magdawro Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 08.08.03, 16:32
          Spróbuję sie dowiedzieć. Normalnie chodziłam państwowo bo tak na co dzień
          wydawało mi się za drogo,ale z TAKĄ sprawą warto.
          Zapytam koleżanke, kóra mi go polecała - może pamięta nazwisko?
        • ice100 Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 09.08.03, 17:42
          polecam ci mojego ginekologa, przyjmuje na katedralnym, ale tam nie ma usuwania
          nadżerki (on ją zamraża), robi to w prywatnym gabinecie na ul. krynickiej
          (zresztą usuwanie nadżerki nie jest refundowane z kasy chorych - a przyjmuje
          bezpłatnie jeśli ma się książeczkę zdrowia) koszt leczenia to 200 zł
          było ok, bo najpierw dokładnie zbadał mnie usg jak wygląda, a nie robił w
          ciemno, mówił dokładnie jak i co robi.
          dr krzysztow filipiuk, przyjmuje na krynickiej 22/1a tel. 3360157, 3360137...
          rejestracja jest od 8.00 - zapytaj się jak to teraz jest z tym przyjmowaniem z
          kasy chorych

pozdrawiam marta i oki
          • carlafehr Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 24.08.03, 19:29
            ice100 napisała:

> (zresztą usuwanie nadżerki nie jest refundowane z kasy chorych (...), bo
            najpierw dokładnie zbadał mnie usg jak wygląda, a nie robił w
            > ciemno,

Może ja ciemna masa jestem, ale po pierwsze to ja pierwsze słyszę, że kasy nie
            refundują leczenia nadżerek (być może nie refundują np wymrażania, ale to
            przecież nie jedyny sposób na nadżerkę) a po drugie po kiego grzyba to USG ??!

• alassea Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 03.09.03, 11:00
      Szpital na Kamińskiego, dr Bodniak. Wypalanie jest refundowane tylko wtedy, gdy
      używany jest do tego prąd...brrrrr... dlatego zdecydowałąm się na laser, 200
      zł, trzy razy szybciej (miałam naprawdę dużą nadżerkę - na całą szyjkę a
      wypalanie zajelo tylko ok. 10 min) no i bol jest leciutki, przypomina bardzo
      bole menstruacyjne, w 100% do zniesienia. Pozatym po laserze prawie wogole nie
      ma blizny, tak wiec jakiekolwiek problemy podczas ewentualnego przyszlego
      porodu wykluczone.
      • tafasola Re: usuniecie nadzerki-wroclaw 03.09.03, 20:16
        Zgadza sie, ja tez polecam laser. Usuwalam nadzerke jakies 7 lat temu, dlugo
        przed ciaza, wlasnie laserowo, wtedy prywatnie. Ponoc nie ma sladu, a porod byl
        szybciutki :-).
        Nawiasem mowiac, poradnia gin - pol na Kamienskiego jest bardzo przyjemna.
        Dobre wyposazenie i porzadni lekarze.

• Gość: Gość Re: usuniecie nadzerki-wroclaw IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.11.22, 16:24
      Każdy lekarz,który ma podpisaną umowę z NFZ powinien zrobić zabieg wysuszania lub wymrażania nadżerki za darmo!!!! Nie wiem jakie jeszcze są refundowane,bo ja szukałam wymrażania dla siebie. Lekarz,do którego chodzę na NFZ zaśpiewał mi 500 zł za zamrożenie nadżerki i się zdenerwowałam,bo wiem,że to NFZ refunduje tylko oni wola skasować pacjenta. Dzwoniłam na infolinię NFZ i potwierdzono mi moje obawy i Pani powiedziała,że takie praktyki ze strony lekarza nie powinny mieć miejsca. Złożyłam skargę do NFZ na piśmie. Zapisałam się do innej przychodni gdzie potwierdzono mi,że robią na NFZ takie zabiegi. Nie dajcie się nabijać w bambuko tylko szukajcie przychodni,która nie ściemnia i zgłaszacie takie sytuacje do NFZ. Pani z NFZ powiedziała,że w piśmie można napisać,że prosi się o nieujawnianie naszych danych i zachowanie je jedynie dla pracownika NFZ. Może wreszcie konowały przestaną wyciągać pieniądze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka