Gość: kali
IP: 217.99.225.*
22.05.01, 19:51
Powódz w Lensku i jakucku jest straszna, ludzie bez dachu nad głowa, stracili
wszystko . Czy czegos Wam to nie przypomina? Sila naszego forum jest ogromna,
zastanowmy sie jak zorganizowac pomoc dla Rosjan. Pozdrawiam wszystkich i
czekam na odzew.