Dodaj do ulubionych

pytanie o prace

22.01.06, 18:44
chciałabym wyjechać do pracy na wakacje,bo studiuje ale nie mam żadnych
ofert,może Wy coś macie i możecie się podzielić?
Obserwuj wątek
    • allor Re: pytanie o prace 22.01.06, 20:12
      To tak jak kilkanaście tysięcy innych studentów...
      powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka