Gość: kierowca
IP: 92.6.234.*
29.12.08, 17:10
Witam,
przerejestrowalem autko i tak mialem: malutki dow. rej. z wbitym
przegladem + polise zlozona na 4 - miescilo sie mi to w portfelu.
Teraz mam : dow rej. dwie plachty A4, MOT plachta A4, ubezpieczenie
plachta A4.
Pytanie do kierowcow: pewnie nie jezdzicie z tym na co dzien, ale
pewnie trzeba brac cala teczke, jak sie opuszcza UK na kontynent?
Pozdrowienia