biala24 08.04.05, 23:46 Czy bedziemy pamietac o naszych uczuciach z apiec lat? Watpie. Staram sie wierzyc, ale nie udaje sie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a.g9910 Re: Za piec lat 15.04.05, 20:38 biala24 napisała: > Czy bedziemy pamietac o naszych uczuciach z apiec lat? Watpie. Staram sie > wierzyc, ale nie udaje sie -- komu się nie udaje?? chyba tobie,mów za siebie!!! Odpowiedz Link Zgłoś