Dodaj do ulubionych

Za piec lat

08.04.05, 23:46
Czy bedziemy pamietac o naszych uczuciach z apiec lat? Watpie. Staram sie
wierzyc, ale nie udaje sie
Obserwuj wątek
    • a.g9910 Re: Za piec lat 15.04.05, 20:38
      biala24 napisała:

      > Czy bedziemy pamietac o naszych uczuciach z apiec lat? Watpie. Staram sie
      > wierzyc, ale nie udaje sie


      --
      komu się nie udaje?? chyba tobie,mów za siebie!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka