mamalgosia 18.12.03, 13:34 Ponieważ nie wiem, czy na forum KiR można zamieszczać linki i czy Oko mi tamtego nie wykasuje, piszę tutaj: zerknijcie sobie na śliczny filmik: www.aish.com/a/chanukah.asp Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miriam_73 Re: Chanuka 18.12.03, 14:16 stronka aish jest w ogóle ciekawa - tam jest też śliczny filmik o Kotelu (czyli Ścianie Płaczu), można tez mieć podgląd live na Kotel a poza tym jest dużo innych ciekawostek. Polecam. Małgosiu - dzięki za ten link, wczoraj buszując po stronce przeoczyłam ten chanukowy filmik. Odpowiedz Link Zgłoś
mamalgosia Re: Chanuka 18.12.03, 18:28 jakoś mi nie działa ta Ściana Płaczu, cały czas jest jedna godzina Odpowiedz Link Zgłoś