18.12.03, 13:34
Ponieważ nie wiem, czy na forum KiR można zamieszczać linki i czy Oko mi
tamtego nie wykasuje, piszę tutaj: zerknijcie sobie na śliczny filmik:
www.aish.com/a/chanukah.asp
Obserwuj wątek
    • miriam_73 Re: Chanuka 18.12.03, 14:16
      stronka aish jest w ogóle ciekawa - tam jest też śliczny filmik o Kotelu (czyli
      Ścianie Płaczu), można tez mieć podgląd live na Kotel a poza tym jest dużo
      innych ciekawostek. Polecam. Małgosiu - dzięki za ten link, wczoraj buszując po
      stronce przeoczyłam ten chanukowy filmik.
      • mamalgosia Re: Chanuka 18.12.03, 18:28
        jakoś mi nie działa ta Ściana Płaczu, cały czas jest jedna godzina

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka