Dodaj do ulubionych

Sprzedam Skodę Felicję

13.05.10, 19:16
Rocznik 98, bezwypadkowy, zadbany, garażowany, kolor granat, silnik
1300, z bardzo małym przebiegiem 80tys.
Cena do uzgodnienia.
Zainteresowanych proszę o kontakt email.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka