Gość: ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 15:46 Czy jest jakies forum studenckie UZ, gdzie w internecie mozna porozmnawiac na tematy uczelni?, prosze o adresy;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Studentka Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 15:49 dołączam się do pytania... to by było bardzo przydatne:) Odpowiedz Link Zgłoś
stevills Z tego co wiem.... 26.09.04, 16:49 ...oficjalnego nie ma. Można sobie pogadać nieoficjalnie. Np. na forum gazety albo przy piwku w knajpie:) Pozdrawiam Kamil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gather Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 12:08 bardzo szkoda, ze nie ma takiego forum :/ sama strona www.uz.zgora.pl tez nie zawiera wielu informacji :/ a jako pierwszoroczniak mam oczywiscie mnostwo pytan ;) moze czas zalozyc takie forum ? pomysle o tym i moze sam sie za to wezme ;) serwer mam z php i mysql wystarczy reklama, moderatorzy i bedzie Forum UZ ;) btw o ktorej jest rozpoczecie roku akademickiego ? i na jakiej ulicy ? czy Podgorna czy Wojska Polskiego ? Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczynkaa Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie 28.09.04, 12:34 to zalezy na jakim kierunku jestes, w poniedzialek sa normalne zajecia, wg planu, ktory jest w internecie (albo jeszcze sie pojawi), a we wtorek jest spotkanie z wladzami pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gather Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 13:23 jestem na elektrotechnice, czy dobrze zrozumialem, ze 1 pazdziernika (to jest w piatek) nie ma rozpoczecia ? Odpowiedz Link Zgłoś
stevills Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie 28.09.04, 13:43 W pierwszy dzień roku akademickiego odbywa się uroczysta inauguracja uczelniana: infoserwis.uz.zgora.pl/doc.php?w=130 Terminy inauguracji wydziałowych są zazwyczaj podawane na tablicy ogłoszeń w okolicach danego dziekanatu bądź (czasem) na stronie www wydziału. Pozdrawiam Kamil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.04, 16:41 > jestem na elektrotechnice To zamiast siedziec na necie, rob sobie powtorke z matmy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gather Re: forum studenckie UZ, ZG >>> gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 18:20 stevills dzieki za info :) ziutek: az tak strasznie ? a na powtorki to chyba za pozno ;)trzeba sie przygotowac do wyjazdu, bo w czwartek wyruszam :) Odpowiedz Link Zgłoś
stevills Aaaa tam zaraz strasznie..... 28.09.04, 20:17 ...jak przejdziesz pierwsze 2 lata to później już prawie z górki:)) Na początek analiza matematyczna (całeczki, różniczki itp.), oraz podstawy elektrotechniki. Na tych dwóch przedmiotach jest największy odsiew. I radzę się przykładać mimo wszystko od samego początku jeśli chciałbyś później obrać specjalizację związana bardziej z komputerami:)) Podeślij nazwiska prowadzących to cosik będe mógł powiedzieć więcej:) Pozdawiam Kamil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gather Re: Aaaa tam zaraz strasznie..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 20:51 no trzeba sie przylozyc :) bo mam zamiar wlasnie wybrac specjalizjac zwiazana bardziej z kompami, a co do wykladowcow, to nie mam pojecia z kim i co bede mial :/ nawet nie znam planu :/ moze w piatek czegos sie dowiem Odpowiedz Link Zgłoś
irenka82 forum!! forum!! 29.09.04, 09:58 popieram utworzenie forum dla studentow. kto wie gdzie jest plan? u mnie w dziekanacie nie ma,na necie tez ihiihihi podobna sytuacja byla rok temu,ludzie ode mnie w ciemno jechali na zajecia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osm Re: forum!! forum!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.04, 11:17 Plan w necie jest od tygodnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gather Re: forum!! forum!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.04, 11:25 plan.uz.zgora.pl chyba znalazlem :) tylko za cholere nie wiem do jakiej grupu naleze :/ bo sa tam 4 (elektrotechnika dzienne mag), a wogole zdziwilo mnie to, ze na Informatyce nie maja W-F ?! Odpowiedz Link Zgłoś
stevills A kto Ci to powiedział?? 30.09.04, 17:59 Na informatyce nie ma W-F'u?? Pierwsze słyszę. O ile dobrze pamiętam to W-F jest na 1-szym i 2-gim roku. Łącznie było tego chyba 3 semestry, a skoro nie ma teraz w planie to pewnie będzie od 2-go semestru. Chociaż siatki zajęć też się zmieniają.... Jak jesteś twardziel to polecam siatkówkę u Pana Millera:) I jego zajefajne rozgrzewki:)) A jak chcesz wiedzieć do jakiej grupy należysz- zgłoś się do dziekanatu. Tam Ci miła Pani powie:)) I się ciesz, żeś na elektrotechnice, bo ten kierunek ma chyba najbardziej przyjazną Panią z Dziekanatu:)) Pozdrawiam Kamil PS>I w ogóle to proponowałbym pojawiać się czesto w okolicach dziekanatu. Często niektóre informacje są dostępne tylko tam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filemon Re: A kto Ci to powiedział?? IP: *.zielman.pl 01.10.04, 07:04 Do roboty akademusy. Te wszystkie pytania zadajecie jakby licząc na to, że może jeszcze w październiku będą wakacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 48x A co ? Skończyły się ? Szkoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 10:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reeds Zielonogórskie Forum Studenckie IP: *.pskargi.eu.org / *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.04, 00:51 Witam wszystkich i zapraszam do wielotematycznej, wolnej dyskusji na stronie www.uz.forum.prv.pl (Start 11 października 2004 ) Zarejestruj się już dziś... Naprawdę warto... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Re: Zielonogórskie Forum Studenckie IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.10.04, 17:25 Mi ta strona sie nie laduje :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reeds Re: Zielonogórskie Forum Studenckie IP: *.pskargi.eu.org / *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.04, 19:43 Niestety to wina serwera, juz trwają rozmowy o przeniesieniu Forum na inny serwer... już niedługo problemy powinny zniknąć. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś