Gość: polityk
IP: *.zgora.dialog.net.pl
24.05.05, 18:05
Dziś został zawarty pakt między listkiem i bukiewiczową!Hucznie zapowiadana
zmiana wizerunku rady, poprzez czystke w prezydium:odwołanie bata,
markiewicza i jadzi.Plany legły w gruzach.Niedoszła mam nadzieję posłanka
bukiewicz zawarła pakt z listowskim.Przewodniczącym rady ma zostać adam
urbaniak, którego ma poprzeć sld w zamian za wycofanie wniosku o odwołanie
jadźki i edzia m. (co dokonała dziś bukiewcz, wycofując swoje poparcie pod
wnioskiem).Tragedia!!! Co na to Jan Maria oraz Donald T.