Dodaj do ulubionych

PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja

IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.05.05, 18:05
Dziś został zawarty pakt między listkiem i bukiewiczową!Hucznie zapowiadana
zmiana wizerunku rady, poprzez czystke w prezydium:odwołanie bata,
markiewicza i jadzi.Plany legły w gruzach.Niedoszła mam nadzieję posłanka
bukiewicz zawarła pakt z listowskim.Przewodniczącym rady ma zostać adam
urbaniak, którego ma poprzeć sld w zamian za wycofanie wniosku o odwołanie
jadźki i edzia m. (co dokonała dziś bukiewcz, wycofując swoje poparcie pod
wnioskiem).Tragedia!!! Co na to Jan Maria oraz Donald T.
Obserwuj wątek
    • Gość: obserwur Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 24.05.05, 18:58
      nic, to jest mała sprawa
      • Gość: i Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 27.05.05, 14:18
        i
    • Gość: czerwone jajko Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.05.05, 19:35
      I to ma być nasza posłanka!!! Wara!!!Nawet schudnięcie o 10 kilo (wyjazd na
      wakacje w czasie uroczystości pogrzebowych papieża) nie zamydli obrazu tej
      prowincjonalnej pustej radnej.Układ z jadwigą i markiewiczem (podobnie
      inteligentny jak ona )zostanie przez wyborców zapamiętany. Góra walczy z
      betonami typu brachmański a dół się układa z aferzystami listowski i cała ekipa
      łapówkarzy. Czy to jest PO?!
      • Gość: Posełek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 24.05.05, 19:42
        I tyle zostanie po PO. Porozumienie z czerwonymi POzdrawiam fanów PO
      • Gość: Robert Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:05
        Hamstwo i prowokacja. Kryje sie za tym "familia".
    • Gość: zdegustowany Bukiewicz + sld + Wysocki IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.05.05, 19:58
      Chyba tej parze na głowę padło, aby wchodzić w uklady z upadającym, zatęchłym
      sld. Dlaczego Bachalski na to pozwala?
      • Gość: despekt Re: Bukiewicz + sld + Wysocki IP: *.ztpnet.pl 24.05.05, 20:09
        U nas wszystko jest upadłe, więc co za różnica?
      • Gość: asia Re: Bukiewicz + sld + Wysocki IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 24.05.05, 20:45
        a kto to ? tutejszy lenin?
        • Gość: wyborca Re: Bukiewicz + sld + Wysocki IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.05.05, 21:42
          Ale kołtuństwo! Urbaniak z Błoch skaczą sobie do oczu na każdej sesji rady a
          teraz pragną siedzieć koło siebie w prezydium.Bukiewicz z Listowskim od dawna
          się dogadują, ale WYsockiemu chyba rana się na głowie ni zagoiła.
          • Gość: Zemsta Tylko Prowokatorzy tak pisza IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:09
            Prowokatorzy. I tak was wykryjemy i podamy prasie na talerzu.Dlaczego wrabiacie
            jeszcze w to Adama, czlowieka madrego i rozwaznego. Nie uda sie wspólna lista
            PISu i PO z "wyrabaniem" najlepszych ludzi z PO. To prymitywne gierki
    • Gość: blaszka [...] IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.05.05, 21:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: załamana Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.05.05, 22:14
      To interesujące zjawisko: w całej Polsce liczebność populacji czerwonych gadów
      spada, w naszej Radzie Miasta rośnie z 13 do 16.Ciekawe koło kogo usiądą na
      wtorkowej sesji Bukiewicz, Urbaniak, Wysocki? Bukiewicz z Listowskim, Urbaniak
      z Bartkowiakiem, a Wysocki z Teichertem. Sela wi...
    • Gość: Celina Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.alpi / *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.05, 09:37
      Jestem załamana!Kompromitacja i porażka!Co takiego jest w tym nieszczęsnym
      mieście ,że skądinąd jedyna normalna ,z rozsądnym programem partia,jaką jest
      PO,na lokalną liderkę wybrała sobie kogoś takiego jak pani
      BB.Wymienić,wyczyścić,posprzątać albo stracicie zielonogórski elektorat!
    • Gość: idol Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.05.05, 09:46
      Dopiero terez przejrzeliście na oczy? Przecież Bukiewicz ze swoimi giermkami i
      pachołkami (Wysocki- duży a gł...) pilnuje tylko swojego interesu. Cwana i
      fałszywa bestia z tej Bożenny. Wie co robi. Ma w dupie Zieloną Górę. Interes
      sie liczy. Prawie już pewne babsko jest miejsca w parlamencie a jak nie to na
      prezydenta zxielonki i znowu 4 lata układów, gierek, jednym słowem stagnacji i
      upadku tego pięknego miasta. Pamiętacie jak krytykowała Ronowicz a potem ją
      wspierała? Ten babol dogada się z każdym w imię swego interesu. Polityczka- ze
      śmiechu można umrzeć.
      • Gość: NIE OSZOŁOM Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 09:58
        Brawo Pani Bożenno!!! Nareszcie ktoś wyłamał się z tej chorej z nienawiści i
        mściwej paczki prawicowch oszołomów. Życzę Pani powodzenia .Nie nazywam się
        prawicowe ciołki Bukiewicz.
        • Gość: Wojtek Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: 195.205.61.* 25.05.05, 10:12
          A co na to Tusk? Sprawa Gilowskiej, to pryszcz do tego co wyczynia Bukiewicz.
          Ona jeszcze nie jeden wywinie numerek. A naszemu radnemu Urbaniakowi, to bardzo
          odpowiada, bo za wszelką cenę chce być przewodniczącym Rady Miasta i siedzieć
          obok swojej ulubienicy Błochowej.
          • Gość: NIE NAWIEDZONY Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 10:27
            Ot odezwał się prawicowy CEP!
            • Gość: POfan Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.05.05, 12:54
              Niestety taka jest prawda.Urbaniak podobnie jak jego teść Doganowski układa się
              z czerwonymi,byleby tylko być przewodniczącym.Bukiewicz z kolei to polityczna
              amatorka.Jaka ma gwarancję,że SLD zagłosuje na Urbaniaka?Żadnej bo głosowanie
              jest tajne.Babsko odstawiło przystawiony przez prawicę pistolet do trepowskiego
              łba Listowskiego.Typowy handel i brak honoru.
              • Gość: prawy Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.05.05, 16:54
                tak, ona kolejny raz wykiwała prawą stronę
              • Gość: Dobry Marian Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:19
                Ty nie jestes POfan tylko polityczny PROFAN a poza tym prowokator z PISu bo to
                wypisujecie smierdzi na odleglosc PISuarem czyli szczynami. Kogo chcecie
                wrzucic na liste wczesniej kompromitujac najlepszych polityków PO tego szczyla
                z KSMu. Wjechac do Sejmu ale na plecach innych to wasza dewiza gnoj..
      • Gość: January Rzymski Re: Fałszywa baba Bukiewicz IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:15
        Ile nienawisci w tym PISie ze az taka brutalna napasc na pewna
        parlamentarzystke. Familii RR i tak sie nie uda "rozdanie wlasne". Falszywy to
        jest ten prowokator co to splodzil. Po prostu zasraniec jakis.
    • Gość: zielonogórzanin Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 18:06
      Bukiewiczowa, dla własnych korzyści sprzeda własną matkę,utopi dziecko, męża
      otruje a pakt podpisze z samym diabłem. Układać się z nia to trzeba nie mieć
      poczucia godnośći,ani poczucia odpowiedzialności. Całe to zielonogórskie PO, za
      małymi wyjątkami to towarzystwo szemrane.
      • Gość: snake Plisken Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:22
        A kimty jestes ciulu pochowany. Nastepny cwany gapa co mysli ze dostanie
        smaczna kosc od "familii" za splodzenie takiego gówna klamstw.
    • Gość: t. Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 18:33
      Ktos juz widze zaczal negatywna kampanie-Bukiewicz ma szanse wejsc do Sejmu, ma
      szanse zabrac glosy,tak wiec na hurra,przyprawmy jej gebe komunistki, a jesli
      to nie wystarczy to napiszmy cos o topieniu wlasego dziecka. Szkoda
      gadac,prymitywne i zenujace.
      • Gość: Ołówek Bożenna pseudonim zabagniona IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.05.05, 18:39
        A kim to niby jest ta pani Bukiewicz? ZEEEROOOO Co zrobiła przez ostatnie kilka
        miast dla miasta? Jaki autorski pomysł czy projekt zrealizowała? Ilu inwestorów
        przyciągnęła (nie licząc tych na których zrobiła interes jako biuro obrotu
        nieruchomościami)? Wybudowała basen, czy wydała milczącą zgodę na Castorame czy
        Carefura? Współżadziła z jakim efektem? Układała się raz z lewusami innym razem
        z pisuarami i co osiągnęła? Gó... Jeszcze raz::: co zrobiła dla naszej
        ukochanej zielonki, że ma czelnośc się pchać ne stanowiska czy do Sejmu??? Więc
        nie pierdziel farmazonów koleś tylko odpowiedz na moje proste pytania.
        • Gość: t. Re: Bożenna pseudonim zabagniona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 19:03
          "Ilu inwestorów
          przyciągnęła (nie licząc tych na których zrobiła interes jako biuro obrotu
          nieruchomościami)?"

          Tak sie sklada,ze mam 26 lat i szukam pracy-jakiejs normalnej,stalej,nic
          wielkiego,zeby byla.Guzik mnie obchodzi,czy Bukiewicz ma z tego jakis interes
          (wpoluczestniczyles w rozmowach?)Jezeli przyciagnela inwestorow i chce ich
          przyciagac,to niech uklada sie z samym diablem.Od paru ladnych lat pies z
          kulawa lapa nie zainteresowal sie Zielona Gora, a jezeli jej udalo sie
          kogokolwiek zainteresowac (jej,nikomu innemu),to nie zasluzyla sobie na takie
          bluzgi. Co do milczeniu o Castoramie-idz,powiedz to ktoremus z pracownikow,ze
          zle sie stalo,ze dostal prace.

        • Gość: Hardy Re: Bożenna pseudonim zabagniona IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:26
          Nieuku. Od inwestorów to jest Ronowicz. Do niej miej pretensje ze daje ciala na
          calej linii. Predzej ona zobaczy wlasne uszy bez lustra niz namówi inwestora do
          Zielonej. To ona ma obowiazek przygotowania dobrych projektów a rada jedynie
          nadzoruje i uchwala. Naucz sie kto za co odpowiada i nie wciskaj kitu
          ludziom.Ktos tu rozpetal niezla afere przeciwko Bukiewicz próbujac zrobic na
          sile z niej afere lubuskaiej Gilowskiej. Cwaniaczki od ciemnej roboty.
          Jestescie zbyt prymitywni aby was nie zdemaskowac.
      • Gość: Sebastian Jak zwykle Ciemnoczołowski... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 18:49
        ... prowadzi swoją brudną grę. Jeszcze młody ten chłopak a już zepsuty do
        szpiku kości. Najgorsze jest to że ciągnie za sobą jeszcze młodszych, którzy
        ufają mu bezgranicznie. Wąż, który swoim jadem zatruwa własne podwórko - PO.
        Szkoda bo ja wierzyłem w lepsze jutro z PO ale z ludzmi pokroju Bachalskiego i
        jego lewej ręki Ciemnoczołowskiego nie ma co marzyć, że lepiej w lubuskiem nam
        będzie. W tej chwili potrzeba huraganu politycznego, oczyszczenia środowiska i
        przejęcia władzy przez prawe, młode osoby, w których cała nadzieja. Jeżeli nie
        to powtórka z AWS-BIS gwarantowana..:((((((
        • Gość: 30latek Re: Jak zwykle Ciemnoczołowski... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 19:05
          Jak chcesz się dowiedziec kto zacząl ta brudna gre to Ci powiem o donosach
          Bukiewiczowej do Tuska i Gilowskiej na Bachalskiego za to ,ze dał apel do
          młodych o włączenie sie do platformy.
          Bukiewiczowa pobiegła z tym do Zyty i potem opinie były takie ,że Bachalski chce
          wysadzić starszych z polityki.
          A swoją drogą baba ma tupet i dogadywanie sie z lewymi dla lewych interesow zle
          wrozy Zielonej Górze.
        • Gość: Marek K. Re: Jak zwykle Ciemnoczołowski... IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:30
          Chyba nie myslisz o Barczaku, no chyba ze to ty piszesz na siebie Piotruniu.
          Jestem zniesmaczony az mi sie odbytnica odezwala.
    • Gość: fistaszek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 19:11
      Dobrze, ze mamy takiego madrego posla Bachalskiego,ktory tyle zalatwil dla
      zielonki! I szkole jezykowa otworzyl i... no wlasnie?
      • Gość: uczeń szkoły JDJ B Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.05.05, 21:06
        otworzył szkołę językową i dał pracę młodym ludziom i wyremontował ruinę. Chyba
        oto nie można mieć pretensji do posła Bachalskiego
        • Gość: Garussi Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:35
          Pan posel niech zabiera te chytrze trzesace sie lapska od Zielonki i jej
          polityków. A ze swoja szkola niech sie wali, bo jest tu 10 lepszych.Juz czuje
          ze zbyt malo ma ludzi na pólnocy i nie wejdzie do sejmu to wali w Zielona bo
          mysli ze pokluci naszych i nikt z nich nie wejdzie. Prymitywana gra na
          najnizszych instynktach.HMWD.
    • Gość: kasa Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.idea.pl 25.05.05, 22:13
      Panowie Sebastianie i Jacku lepiej napijcie sie piwa bo z tej nienawisci rozum
      Wam odebralo. Jezeli jestescie tacy pewni swego to podajcie jestem z PO mam
      kandydowac na posla,jestem z PiS chce byc przewodniczacym Rady.
      • Gość: Kamil Bachalski, a kto to taki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 23:41
        A kto to taki ten Bachalski? Co on zrobił dla naszego województwa? A już nie
        wspomnę o Zielonej Górze, którą traktuje z pogardą. Zatrudnia ludzi na czarno w
        swoim biurze poselskim (sic!). I to ma być (p)oseł?. On załatwia tylko swoje
        prywatne interesy. Wszystko dla niego jest businessem, nawet czlowiek. Tacy
        ludzi są już straceni dla społeczeństwa i należy ich jak najszybciej izolować.
        A co do Ciemnoczołowskiego to dziecko które dostało niebezpieczne zabawki. Nie
        jednemu wyrządził ogromną krzywdę i dokona tego jeszcze wiele razy. Dlaczego?
        Dlaczego w partii która miała nieść powiew nowej jakości są tacy niebezpieczni
        ludzie jak jacek i sebastian? Czy nie może w tym naszym województwie być
        normalnie?
        • Gość: Celina Re: Bachalski, a kto to taki? IP: *.alpi / *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.05, 12:31
          W pełni popieram!Posprzątać lubuską Platformę póki czas
        • Gość: Pragmatyk Re: Bachalski, a kto to taki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 13:07
          Niestety zgadzam się z Kamilem w 100%. Kiedyś byłem dosyć blisko PO.
          Naoglądałem się do woli obrzydliwych przekrętów jakich dokonali panowie
          Bachalski i Ciemnoczołowski. Aż boję się myśleć co będzie jak ONI dorwą się do
          władzy w naszym województwie. Zielona Góra do reszty straci na znaczeniu.
          Korupcja, która do tej pory jest widoczna na każdym kroku przybierze rozmiar
          epidemii. Wszystko dlatego, że Bachalski i Ciemnoczołowski wyznają jedną,
          jedyną zasadę: mierny ale wierny. Każdy rozsądnie myślący człowiek nie ma szans
          na akceptację ze strony tych panów. Oni są bardziej niebezpieczni niż wirus
          ebola. Czy PO ma szansę na normalność? Tak, ale pod warunkiem że młodzi przejmą
          władzę w tym ugrupowaniu. Prawdopodobieństwo tego jest jednak jak szóstka w
          lotto czyli żade.... POzdrawiam młodych w PO - podczas kampanii rozwiesicie
          plakaty, rozdacie ulotki a ONI i tak wypną się na Was d....
          • Gość: ołówek Czy wam rozum odjęło? IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.05.05, 14:27
            Przecież wojna między Bukiewicz a Bachalskim do niczego dobrego nie prowadzi.
            Komuniści tylko ręce zacierają. Jedno jest peene że Bukiewiczowa to wredne
            babsko i ona podsyca tą nienawiść na której traci cała Platforma. i nie chodzi
            tu o interes Zielonej Góry tylko o małe interesiki tej pani. Jeśli jest taka
            bezinteresowna to niech odda inicjatywę młodym. Przecież ich w Zielonej Górze
            nie brakuje. Niech nie startuje w wyborach do Sejmu i na prezydenta Zielonej
            Góry. Nie, ona tego nie zrobi. Za dużo zainwestowała już w cztery poprzednie
            kampanie i teraz musi odrobić poniesione nakłady. A gdzie tu ideały? Niestety
            na tym traci nasze miasto. A Bachalski to dobry polityk ale niestety z
            Gorzowa. A Sebastian - młody, ambitny i w odróżnieniu od pachołków
            Bukiewiczowej- myślący i normalny. W nim nadzieja byle tylko uniezależnił się
            od Bachalskiego. Nie dawajcie satysfakcji i punktów komunistom przez te wasze
            ciągłe spory. tam gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta. Szukajcie nowego
            charyzmatycznego przywódcy w zielonogórskiej PO.
            • Gość: temperówka Re: Czy wam rozum odjęło? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 15:08
              Zapomniałeś dodać o Ciemnoczołowskim że uczciwy i władza go nie popsuła. Może i
              jesteś Ołówek, ale strasznie tępy:)
            • Gość: Barton Re: Czy wam rozum odjęło? IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 11:17
              Bachalski to dobry polityk. HA, ha, ha. Pewnie ze tak ale dla Wielkopolski i
              Gorzowa Wielkopolskiego. Od 3 lat wali w województwo lubuskie bo nie ma innego
              posla z PO wiec sobie moze harcowac. Ale teraz czuje ze na bazie popularnosci
              PO do sejmu i senatu weejdzie 3-4 ludzi a on straci przywództwo a byc moze (o
              co sie modle) mandat poselski. To czlowiek? co kazdego rozdepcze jesli nie
              mysli jak on. Normalka, gdy czlowiek bez ukonczonych studiów ma waskie
              horyzonty myslowe. A przeciez Zarzad Krajowy PO nakazal przyjmowac na listy
              wyborcze jedynie kandydatów z ukonczonymi studiami (to znaczy z dyplomem i
              tytulem a nie w stylu Kwasniewskiego).
          • pawel.zary Re: Młodzi w PO 26.05.05, 15:06
            Gość portalu: Pragmatyk napisał(a):


            Czy PO ma szansę na normalność? Tak, ale pod warunkiem że młodzi przejmą
            >
            > władzę w tym ugrupowaniu. Prawdopodobieństwo tego jest jednak jak szóstka w
            > lotto czyli żade.... POzdrawiam młodych w PO


            Trzymajmy sie faktów i rozważajmy możliwości. "Młodym" nikt nie zabrania
            tworzyć kół i być liderami. Wszystko wymaga jednak pracy i chęci. W polityce
            nie wolno sie obrażać - trzeba działać.
            W PO, w Żarach większość ZARZĄDU tworzą ludzie młodzi - ponizej 30-tego i 40-
            tego roku życia - mają po 22 - 28 lat.
            pzdr



            • Gość: Normalny Re: Młodzi w PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 15:23
              No jasne że młodym nikt nie zabrania tworzyć nowych kół. Ale co z tego jeżeli
              one będą wirtualne? I nie jest to winą braku charyzmy przewodniczących kół lecz
              ich bezsilności w konfrontacji z politycznym betonem. A w Żarach jest tak jak
              gdzie indziej: bez namaszczenia guru PO tamtejszy zarząd by nie istniał. A to
              oznacza, że choć młodzi to jeszcze ludzie są już uzależnieni od władzy
              zwierzchniej naszego Zarządu Regionu i co za tym idzie są zwykłymi
              marionetkami. Oczywiście zgadzają się na to, gdyż władza i kasa tuż tuż. I jaką
              bedziemy mieli korzyść z "tych młodych"?
              • pawel.zary Re: Młodzi w PO 26.05.05, 16:00
                Gość portalu: Normalny napisał(a):

                > No jasne że młodym nikt nie zabrania tworzyć nowych kół. Ale co z tego jeżeli
                > one będą wirtualne? I nie jest to winą braku charyzmy przewodniczących kół
                lecz ich bezsilności w konfrontacji z politycznym betonem.


                nie bedą wirtualne, bo nad kazdym przewodniczacym jest STATUT i władze
                zwierzchnie. Nie ma tez "wiecznych przewodniczących". tzw. 'polityczny beton"
                bierze sie stąd, że tzw. 'młodzież" nie chce sie angazować i działać - a jeżeli
                juz działa, to jest bardzo niecierpliwa.


                A w Żarach jest tak jak
                > gdzie indziej: bez namaszczenia guru PO tamtejszy zarząd by nie istniał.


                Skąd wiesz? Przypuszczasz? Zarząd jest WYBIERANY w demokratycznych TAJNYCH
                wyborach - kandydatów do zarządu może zgłosic kazdy z członków koła. Jezeli
                siedmioro "młodych" chce założyć koło, to jest oczywiste, że ktoś "z góry" to
                akceptuje, ale potem zarząd koła jest wybierany j.w. - głosują TAJNIE tylko
                członkowie koła. demokratycznych wyborów, zgodnych z zasadami zapisanymi w
                statucie podważyć nie można.


                A to
                > oznacza, że choć młodzi to jeszcze ludzie są już uzależnieni od władzy
                > zwierzchniej naszego Zarządu Regionu i co za tym idzie są zwykłymi
                > marionetkami.


                Sposób "zalezności", o którym piszesz jest w każdej hierarchicznej instytucji,
                ale jak wspomniałem, wybory sa TAJNE i DEMOKRATYCZNE - jak chcesz
                mieć "młodych" w zarządzie, to ta "młodzież" musi mieć po prostu większość :-)
                Problem niestety leży w "młodych", bo jakby tylko chcieli, to zdobyliby
                WSZYSTKO.


                Oczywiście zgadzają się na to, gdyż władza i kasa tuż tuż. I jaką bedziemy
                mieli korzyść z "tych młodych"?


                Przepraszam, ale z Ciebie to juz chyba niewiele :-) jeżeli widzisz
                tylko "władzę i kasę" , to nie zajmuj się polityką proszę, bo utrwalisz tylko
                niewłasciwe stereotypy.
                pzdr
    • Gość: oollaa Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.sulechow.net 26.05.05, 18:35
      PO=SLD.Ręka Bukiewicz myje rękę Listowskiego,a Urbaniak podaje mydło w płynie.
      • Gość: Peacemen Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 11:20
        Adam to moze mu podac nie mydlo ale cykute picerze.
    • Gość: witek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.idea.pl 26.05.05, 20:55
      Ordynarne kłamliwe ataki na chyba jedną mającą szansę w wyborach kqandydatkę
      zZielonej Góry to świadectwo małości i braku lokalnego patriotyzmu. Co
      najdziwniejsze pochodzące od ludzi z tej samej parti PO i jednego członka PiS.
      • Gość: gość Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 21:13
        myślę ,że Bukiewicz i Wysocki wycofali podpisy aby wstawić Urbaniaka na
        Przewodniczącego jako pewniaka , a nie Mikulewicza czy Kościelniaka.Głosy
        otrzymają z lewicy bo nie wysiudają Jadźki i Markiewicza. Bukiewicz pójdzie na
        posłowanie zrobi drogę Urbaniakowi na Prezydenta miasta , ten wciągnie swojego
        teścia Doganowskiego do Rady i ustawią dobrze na liście do rady miasta
        następnej kadencji Wysockiego , który poza braniem pieniędzy nic jescze dla
        miasta nie zrobił.Nawet nie zabrał głosu na sesji i nigdy nie był w kablówce na
        wokół ratusza.ot i cała historyjka.
        • Gość: karol Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 18:59
          Pan Paweł za to był wyśmienitym koszykarzem, no.
    • Gość: Ola Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.idea.pl 26.05.05, 21:15
      Ordynarne kłamliwe ataki świadzcące o braku kultury .
      • Gość: POlak Moje miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 22:34
        Zielona Góra moim miastem, Bożenna Bukiewicz moim posłem. POzdrawiam.
    • Gość: arek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.idea.pl 27.05.05, 08:44
      Wszystko to bzdury radnego Jacka. Urbaniak nie zamierza być przewodnikczącym !!!
      • Gość: pionek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 27.05.05, 09:22
        to w czyim interesie ta cała piana ?
        • Gość: Ołówek Czy wam rozum odjęło??? IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.05.05, 09:33
          Czy do cholery jasnej odpowie mi ktoś co zrobiła pani BoŻenna Bukiewicz dla
          Zielone Góry? Z tego co wiem to wści..kie i fałszywe babsko i tyle. Czekam na
          odpowiedź.
          • Gość: Kamil Re: Czy wam rozum odjęło??? IP: *.uz.zgora.pl 27.05.05, 10:10
            Ołówek z tego co wiesz wynika że nic nie wiesz. A może Ty to pachołek
            Sebastiana?
    • Gość: olek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 27.05.05, 10:20
      To wszystko to zwykła walka polityczna. A Bukiewicz zrobiła dobry wynik w
      wyborach do PE i reszta chce ją zdyskredytować. Trzymaj się Bożenna!!!
      • Gość: Ołówiek Czy wam rozum odjęło? Koniec zielonki? IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.05.05, 10:58
        Znów ogólniki obelgi i frazesy. Nie odpowiedzieliście mi na pytanie. Oprócz
        dobrego wyniku związanego z dobrymi notowaniami PO, Co Bożenna Bukiewicz
        zrobiła wartościowego dla Zielonej Góry??? Układa się raz z jednymi raz z
        drugimi dla swoich iteresików a co z Zieloną Górą? Mając takie możliwości nic
        nie zrobiła. Wstyd i czarna przyszłośc dla tego biednego miasta. Odpowiedzcie
        przydupasy na pytanie co ta baba zrobiła dla Zielonej Góry?
    • Gość: lubek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.05, 11:02
      Każdy radny ma swoje dyżury - idź i się zapytaj! Chyba, że się boisz,a odważny
      jesteś jedynie przed monitorem w domu. I taki mocny i silny jesteś i możesz
      obrażać - w rzeczywistości jesteś pewnie małym, zakompleksionym człowieczkiem.
      • Gość: Ołówek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.05.05, 11:43
        Grzecznie proszę o podanie osiągnięc na niwie samorządowej pani Bożenny
        Bukiewicz. Może i jestem małym i zakompleksionym człowieczkiem. Ale proszę mi
        odpowiedzieć na proste pytanie: CO PANI BOŻENNa BUKIEWICZ PRZEZ OSTATNIE LATA
        ZROBIŁA DLA ZIELONEJ GÓRY???
        • Gość: Emil Rybaczewski Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 11:28
          Zlozyla w 2003 roku wniosek Platformy Obywatelskiej o zintensyfikowanie dzialan
          na rzecz szybkiej rozbudowy strefy tzw. "Spalonego Lasu". To co kazdy widzi jak
          tam pojedzie to jej zasluga gonienia do roboty Prez. Lewickiego a nie tego
          ostatniego bo to wyjatkowy lenczaj. Wsparla sprawe rozbudowy UZ w oparciu o
          srodki miasta i na koniec wspierala intensywnie projekty starania sie o srodki
          z UE. Czy to malo? Co w tym czasie zrobil Bachalski. Tylko umial krytykowac
          Ronowicz i Marszalka województwa. O PISie nie wspomne bo to dno. Pchaja sie do
          wladzy a sa bosi i nadzy.
      • Gość: Antyołówek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.05, 15:11
        A co dla Zielonej Góry zróbił poseł Bachalski i Sebastian Ciemnoczołowski?
        Bardzo proszę o odpowiedz.
    • Gość: chris Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.05, 14:29
      www.parade.pl/
      • Gość: KOT Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.idea.pl 27.05.05, 15:22
        A co zrobili inni radni,a co zrobiła Prezydent,że tak wściekle dopytujesz się
        co zrobiła Bukiewicz.
        • Gość: Ołówek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.05.05, 16:52
          Wściekle niewściekle. Normalnie pytam. Żeby mieć ambicje polityczne trzeba coś
          nie coś sobą reprezentować. Oczywiście różni ludzie mają różne możliwości.
          Bukiewiczowa ma możliwości od lat bardzo duże. Najpierw jako Platformerska
          teraz jako radna, przewodnicząca komisji gospodarczej. Więc grzecznie i
          normalnie pytam: Jakie ta pani ma osiągnięcia że dalej ma aspiracje kandydować.
          Po co? Nic nie potrafi więc niech gotuje obiady mężowi. Dość mamy w zielonce
          nieudaczników i miernot okupujących stołki. Do tego jeszcze aferzystka nam
          potrzebna. A odnośnie Bachalskiego to jego należy pytać co zrobił dla Gorzowa.
          Więc nie stosuj taktyki pytania zastępczego odwracającego uwagę od meritum
          sprawy. Więc pytam jeszcze raz co pani Bukiewicz zrobiła pożytecznego dla
          Zielonej Góry???
          • Gość: gość Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.05, 19:20
            trudno mi oceniać co zrobiła dla Zielonej Góry , chyba nic choć niektórzy radni
            walcząc prawie ze sobą wkład dla miasta na koniec kadencji zostawią. Natomiast
            co do samen Bukiewicz to myślę tak , już w zeszłym roku szły informacje
            mówiące ,że szef Stelmetu to przyjadziel domu P. Bukiewicz. Zrobił jej kampanię
            do PE , a teraz obiecał kampanię do bycia posłem,ale warunek , musi wejść bez
            przeszkód na strefę gospodarczą i większość ziemi ma być jego. Kiedy to może
            się stać , ano kiedy Bukiewicz razem z Wysockim wycofa odwołanie Błoch i
            Markiewicza a w zamian SLD nie będzie przeszkadzał Bukiewicz w ulokowaniu
            Stelmetu na Spalonym Lesie. Listowski nigdy nie przychodzi na konwent.Ostatnio
            był , a Bukiewiczowa krążyła między konwentem a Listowskim ,który spokojnie
            wyczekiwał w drugiej sali. Wysockiemu obiecała pierwsze miejsce na liście do
            Rady Miasta NASTĘPNEJ KADENCJI.I tak wszyscy będą zadowoleni. Stelmet otrzyma
            ziemię bez przetargu za małe pieniądze , może potem po kanalizacji sprzeda za
            więcej.W tym wszystkim też pomaga Szczepański,naczelnik wydziału.Błoch i
            Markiewicz zostaną do końca kadencji jako wice. Wysocki dostanie pierszeństwo
            na liście do wyborów , a Urbaniak zostanie Przewodniczącym do końca kadencji.
            • Gość: Edward Gierek Obrzydliwa Bukiewicz IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.05.05, 12:08
              Pani Bukiewicz czasy tylko się zmieniają a ludzie NIE. Wstyd stara babo. Odejdź
              z p[olityki razem z Bożenką i pozwólcie temu miastu się rozwijać.
              • Gość: Matros Re: Obrzydliwa zbuk to ty jestes IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 11:33
                Mysle ze zanim zajdzie slonce (wyborcze), jedna z Bozen musi odejsc. A jest
                tylko jedna.
          • Gość: Antyołówek Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 14:12
            Więc ja się łaskawie pytam co Bachalski zrobił dla Gorzowa? Co OŁÓWEK zrobił
            dla Zielonej Góry?
          • Gość: niedziela Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 29.05.05, 15:02
            Jest pewna grupa ludzi, którzy nawet majac mozliwosci niczego sie nie naucza.Do
            takich osob nalezy Kukulska Listowski, Teichert Bukiewicz Domaszewicz, którzy
            przez prawie trzy ani razu nie byli soldnie przygotowani jako przewodniczacy do
            prowadzenia obrad danej komisji.Ich komisje to chaos, balagan,rozmowy nie na
            temat, ublizania, nie analizuja projektow uchwal ba odnosi sie wrazenie ze
            nawet przed komisja ich nie czytali.Bukiewicz utworzyla wiec z tymi z sld
            koalije zarozumialych a krzykliwych indolentow. smutne
    • Gość: Zepastian Przez kogo Nadmuchana Koalicja? IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 10:03
      To prowokacja polityczna posla B. wraz z ciagnionym przez niego na liste
      czlonkiem familii R., majaca na celu zdyskredytowanie Bozenny Bukiewicz-jedynej
      osoby która przeciwstawia sie polityce "skotlowania srodowiska PO" prowadzonej
      pernamentnie przez posla.Wtedy bedzie argument do "krajówki" aby Bozenne wyciac
      z listy i podciagnac pana R. czy I.Takie haniebne praktyki rodem z PRL-u byly
      robione przez sily SB-eckie. Ciekawe kiedy i od kogo pan posel sie tego
      nauczyl lub kto jest jego doradca. Trwa przegrupowanie do stworzenia
      listy "familii" która Lubuskie i Zielona bedzie miala w dupie a tylko bedzie
      pilnowac swoich szemr... interesów.
      • Gość: Ludź Co wy ludzie? IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 11:09
        Przecież chodzi że Bukiewicz nic nie zrobiła i nie ma żadnego pomysłu na
        Zieloną Górą. Pseudo politycy tylko się żrą i przegrywwają wszystko co tylko
        mozna było przegrac na rzecz Gorzowa. Pani Bukiewicz zamiast ciągłego knucia
        intryg powinna coś zrobić dla miasta. Nie zrobiła nic.
        • Gość: Krzysztof D. Re: Co wy ludzie? IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 11:39
          Jak sie nie ma zadnego argumentu na zdyskredytowanie polityka to mu sie mówi ze
          on nie ma zadnego pomyslu na Zielona Góre. Od pomysBów sa wynalazcu i cyrkowcy.
          Tutaj trzeba ciezkiej pracy na rzecz miasta . Trzeba umiec w pore rozpoznawac
          jego problemy i je rozwiazywac. A w tym Bozenna jast na pewno lepsza niz
          Bozena. Wole zreszta ten uklad "Brigitte Bardotte" czyli BB od niebezpiecznego
          ukladu dla ZG czyli RR. Rozumicie panstwo o co mi biega czi mam wam dokonac
          wykladni logiczno-systemowej. Naraski.
          • Gość: Ludź Re: Co wy ludzie? IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.05.05, 12:18
            A nie uważacie Państwo że należałoby rozgonić te wszystkie pseudo elity? Co to
            za politycy? Śmiechu warte. Znowu chcecie wybierać mniejsze zło? Już ZG
            zmarnowała 4 lata. Wystarczy popatrzeć na Gorzów. Prezydent siedział w
            więzieniu i nie wykluczone że wygra kolejne wybory. Bo miasto się rozwija. Bo
            czerwoni z czarnymi w sprawach miasta grają w jednej drużynie. U nas tylko
            skaczą sobie do oczu i nic z tego nie wynika. Czyżby nie było w ZG ludzi
            godnych i nie skażonych tą zarazą? Rozgonić to całe towrzystwo i tyli. Bożennna
            czy Bożena? Co za różnica i to dziadostwo i to.
          • armex Re: Co wy ludzie? 01.06.05, 10:57
            Polityk który nie ma żadnego pomysłu na przyszłość miasta nie powinien wogóle
            pchać się do władzy.Bo po co żeby tylko załatwić własne interesy.Taka osoba nie
            potrafiła by rozwiązać żadnego problemu jakim żyje miasto.Ona by administrowała
            tylko tym miastem i nic innego. Niestety tak jest teraz u nas.Obie Bożenki są
            do niczego.U nas wystarczyłby Taki Vadim lub Budzyński czy nawet Jędrzejczak
            facet który miał problemy z prawem a jednoczeście dużo zrobił dla Gorzowa.
            miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,2739233.htmlpolecam
    • Gość: kini Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 12:49
      To podaj propozycje "wiekszego dobra".
      • armex Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja 01.06.05, 10:57
        miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,2739233.html
    • Gość: Krzaczasty Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.05, 14:59
      Powiem ci czy tez wam panowie pseudopolityce, slowami Kmicica z "Potopu": O tej
      koalicji SLD i PO to lzecie jak psy. Nie bedzie wiecej juz zadnych PO-PISów
    • Gość: reniu Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.06.05, 16:18
      no i po sprawie , której nie było
      • Gość: fala Re: PO+SLD=Nowa Ratuszowa Koalicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 21:20
        ..a moze by tak tsunami?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka