zasieki1 07.10.05, 19:35 to jest skandal! i nadaje sie do prokuratury! a pani gara przekroczyla szczet bezczelnosci o 1000 % i jest mi jej po prostu zal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kris na kolana PiS IP: *.univie.ac.at / *.univie.ac.at 07.10.05, 22:34 No i dobrze, na kolana magistrat. Teraz by bedziemy sie z Was smiac przed kamerami jak wam ta inwestycja znowu nie wypali. Raz juz nie wypalila wiec czego tu oczekiwac od rzadow PiS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: na kolana PiS IP: *.ztpnet.pl 08.10.05, 12:57 Jakich rządów PiS-u martole?Przecież Ronowicz nie naleziy do PiS.I kto my będziemy się śmiać? SLD-owcy z uniwerku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arek Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.10.05, 22:59 ten basen to juz po prostu szczyt indolencji - Listowskiego i Ronowicz !!! Jakby byli z jednej partii : PPN - Polska Partia Nieudaczników Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DuCh Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.10.05, 23:49 K...wa krew człowieka zalewa, najpierw oddali za pomocą Listka ziemię Jarząbkowi (radni SLD wykreślili punkt o zwrocie ziemi do miasta) a teraz jeszcze ten bezczelny ch..j Listowski śmie twierdzić, że można budować ale tylko u kolegi Jarząbka, a niech jeszcze zarobi z 500 tysięcy! I to jest kraj prawa?, przecież te wały powinny jeden z drugim w pierdlu od dwóch lat siedzieć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maks Bo jest was z LSD więcej? hehe, już niedługo IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.10.05, 12:44 i wtedy wszystko ruszy w tym mieście, tak, jak np. srefa ekonomiczna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Bo jest was z LSD więcej? hehe, już niedługo IP: *.ztpnet.pl 08.10.05, 12:57 ZDRAJCY z lsd WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDRAJCY z lsd WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDRAJCY z lsd WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lkj Budzyński i Mrożek IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.10.05, 14:33 Podobno Budzynski jest nauczycielem. Słyszeliscie ,ze powiedział w czasie tych basenówek - "Mrożek się w grobie przewraca". Przypominam ze Mrożek swietował w tym roku 75-te urodziny. Kiedy my sie wreszcie elit w Zielonej Górze dorobimy ? Odpowiedz Link Zgłoś
landy tak trzymac Radni ZG 08.10.05, 14:50 szacunek dla was z gorzowa byloby trudno tak skutecznie hamowac rozwoj zielonej gory jak robicie to wlasnymi rekoma tak trzymac nam potrzeba jeszcze okolo 3 lat na nadgonienie wszystkich zaleglosci (za wyjatkiem UZ) bo nato potrzeba dluzej ale firhamonie juz bedziemy miec drogi obwodnice zaczniemy robic tez stare miasto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mis uszatek Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 08.10.05, 16:24 co za pojeby nami rzadza. basen bedzie pewnie za 10 lat jesli wogole bedzie. do radnych: szmaciarze z was i zlodzieje. taka szlachta, ktora rozwala polske od srodka za pomoca "liberum veto". piwrdolone konie trojanskie jakby zadymy byly legalne to bym wpadl na sesje i wam po kolei napie..l. niestey nie moge tego zrobic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjhg Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.10.05, 16:27 A co byś zrobił Sapie? Odpowiedz Link Zgłoś
fars Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD 08.10.05, 19:27 w tym wirtualnym basenie wszyscy się po kolei topią, czas na radnych bezpartyjnych - Blok dla Zielonej Góry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piterek Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.ztpnet.pl 08.10.05, 23:36 Niestety tych "kompetentnych" radnych wybraliśmy sami i teraz musimy się męczyć. Dobrze, że już za rok nowe wybory i wtedy pamiętajmy o ich wyczynach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e. Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.ztpnet.pl 09.10.05, 13:57 Glosowalem na SLD - a teraz widze ze w ZG to same smiecie, napluc im w twarz i zabic w dyby to za malo. (przepraszam za ton ale juz slów mi zabraklo) mgr inż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.ztpnet.pl 09.10.05, 14:14 Mam proste pytanie. Dlaczego radni z SLD upierają sie przy gorszych warunkach dla miasta? Przecież ich obowiązkiem jest dbanie o interesy Zielonej Góry a nie o interesy Jarząbka. To jest jawne działanie na szkodę Zielonej Góry. Gdyby komuś zależało na mieście to by tak przeprowadził negocjacje że Jarząbek oddał by akcje za drobną dopłatą i siedziałby by cicho. SLD - nie róbicie z nas idiotów - głosowałem na was, ale już nigdy tego nie zrobie. PS: teraz musze spisa nazwiska wszystkich którzy byli za rozwiązaniem "jarząbkowym" tak aby nie zagłosować na nich nawet jak by zmienili po cichu partię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.ztpnet.pl 09.10.05, 14:21 Listowski i SLD muszą spłacić Jarząbka,bo ten chce odzyskać kasę włożoną w ich kampanię w 2002 roku.Nawet kosztem miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 15:13 S L D to już historia......co nie którzy o tym zapominają Odpowiedz Link Zgłoś
oczapowski Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD 09.10.05, 15:30 ..To juz ostatnie podrygi tej kupy sld-owskiego scierwa w radzie miasta...za rok juz zacznie byc lepiej i normalniej...A te wszystkie sld-owskie pomiotla trafia tam gdzie ich miejsce...Mozna jeszcze wytrzymac bez basenu ten rok dwa jak tyle juz wytrzymalismy..cierpliwosci no i pamietajmy przy kolejnych wyborach o tym co sie teraz dzieje w tym biednym miescie... Odpowiedz Link Zgłoś
landy Re: Pływanie w basenie na warunkach SLD 19.08.06, 21:55 Niech żyja; andrzejusa karolek i landy Hura Odpowiedz Link Zgłoś