pomruk 14.02.06, 21:55 Dziś w dniu 14 lutego 2006 roku mój brat, J. L. zdobył się na bohaterski czyn uprzątnięcia Żwirka po kocie. Ja co prawda czynię to co dzień/dwa , ale bohaterem nie jestem. Chwała bohaterom!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bronek Czyli co sprzątnął Żwirka? A co z Muchomorkiem? IP: *.ztpnet.pl 14.02.06, 21:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t2t Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 22:29 Żwirka sprzątnął, ale Muchomorka, kurdsę, zostawił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pronto Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 23:01 Naprawdę odważny gość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaco Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 13:41 a moja babcia dała dyla przed policjantem,po kradziezy wina patykiem pisanego w monopolu!!!!!!!!!I co ?łyso?Ona jest dla mnie My Hero!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 16:12 Moja zjadła Burka,co pokazano w ARIZONIE :) Jest bohaterem dla całej rodziny Odpowiedz Link Zgłoś
con1 Re: Bohater 16.02.06, 07:21 pomruk napisał: > Dziś w dniu 14 lutego 2006 roku mój brat, J. L. zdobył się na bohaterski czyn > uprzątnięcia Żwirka po kocie. Ja co prawda czynię to co dzień/dwa , ale > bohaterem nie jestem. Chwała bohaterom!!!! Niestety ja nie moge sie pochwalic bohaterskimi zadnym szczegolnym mojego brata M.L. (a.k.a. pomruk). Od lat swa zyciowa uwage koncentruje na alkoholu doprowadzajac do ruiny zarowno rodzinny dom jak i cokolwiek co nie ma bezposredniego zwiazku z alkoholem. To straszna choroba zmieniajaca niegdys inteligentnego czlowieka w uciazliwe monstrum niszczace tak siebie jak i najblizsze otoczenie. A najgorsza w tym wszystkim jest bezsilnosc wobec widoku tych przemian i nieuchronnego staczania sie na dno. Dzis (jak codzien) zastalem go w pijackim polprztomnym snie... i jak zwykle odkrylem w najprzerozniejszych zakamarkach mieszkania ukryte niedopite puszki z piwem. Goraco pozdrawiam wszystkich, ktorzy poznali trudy zmagania sie z choroba alkoholowa, a szczegolnie tych, ktorzy podjeli wyzwanie zerwania z patologicznym trwaniem w nalogu, ratujac tym samym i siebie i najblizszych. Z zalem stwierdzam, ze nie moge w ten sposob pozdrowic wlasnego brata - on juz w ogole nie trzezwieje... nawet piszac posty na niniejsze forum, co polecam uwadze forumowiczow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dekadent Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 10:26 Alkohol to BIG problem!Przerabiałem to z moim bratem,u mnie skończyło się to w miare poprawnie-odwyk,członkostwo w AA...Co z tego jak teraz trafiłw szpony marihuany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Re: Bohater IP: *.ztpnet.pl 16.02.06, 13:29 A jakis czas temu bohaterami byli tutaj ulotkarze walczacy z przeciwnosciami losu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaziu Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 15:52 mój bohater to ojciec rydzyk!Jak on tą ciemnote kosciołową ściemnił to mistrzostwo swiata!Ciemnogród pozwolił mu na dojście do takiego bogactwa,własnej rozgłośni i pouczania pionka,jakim jest premier(moim zdaniem faceta bez jaj i ikry) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielbiciel Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 15:55 Wiwat Rydzyk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kyczumcz Re: Bohater IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 23:10 kocham czekoladę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlekopij Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 23:19 A ja kocham mleko! Naprawdę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytacz Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 23:23 Czy ty jesteś smok mlekopij? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaziu Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 12:51 Moim ulubionym bohaterem jestem JA:) Odpowiedz Link Zgłoś
olik7 Re: Bohater 17.02.06, 13:01 I na najlepszych uczelniach świata marketing powinien wykładać. Tak jak On znaleść niszę na rynku i sprzedać swój towar, zapewniając sobie poprzez monopol na rację zbyt na długie lata, wyciskając ostatnie złotówki z najbiednijeszych nadając temu dobroczynny obraz czynu i święty siebie... Geniusz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: Bohater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 14:28 Mądre dziadzisko z tego rydzyka,tak wciska ciemnotę tym bogobojnym i tępym ludziom Odpowiedz Link Zgłoś