jolkawisnia 12.06.06, 13:32 czy odbyty staż po szkole wliczy mi sie do kuroniówki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ewa Re: kuroniówka IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.06, 17:22 do roboty a nie po moje pieniądze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Re: kuroniówka IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.06, 17:41 Polska!zapytaj się ojca i matki ile przepracowali i co z tego mają dzięki istniejącemu socjalizmowi ? a ty jeszcze chcesz żeby rodzice płacili na twoją ku..n... wstyd ! do roboty !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bx Re: kuroniówka IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.06, 18:02 widac co w naszym kochanym kraju sie dzieje. Dziewczyna pyta i dostaje odpowiedzi. Tylko jakiej??Takie zachowanie świadczy tylko o waszej inteligencji. Tylko tego nauczyli was rodzice? Wyrazy współczucia. Odpowiedz Link Zgłoś