Dodaj do ulubionych

kuroniówka

12.06.06, 13:32
czy odbyty staż po szkole wliczy mi sie do kuroniówki?
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: kuroniówka IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.06, 17:22
      do roboty a nie po moje pieniądze !!!
    • Gość: kazio Re: kuroniówka IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.06, 17:41
      Polska!zapytaj się ojca i matki ile przepracowali i co z tego mają dzięki
      istniejącemu socjalizmowi ? a ty jeszcze chcesz żeby rodzice płacili na twoją
      ku..n... wstyd ! do roboty !!!
      • Gość: bx Re: kuroniówka IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.06, 18:02
        widac co w naszym kochanym kraju sie dzieje. Dziewczyna pyta i dostaje
        odpowiedzi. Tylko jakiej??Takie zachowanie świadczy tylko o waszej inteligencji.
        Tylko tego nauczyli was rodzice? Wyrazy współczucia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka