Dodaj do ulubionych

SLD się wyprowadza

03.07.06, 07:12
Jaki to fajny widok - uciekaja szczury z zatopionego statku!!!
Obserwuj wątek
    • skubi_m Szacunek dla SLD 03.07.06, 07:15
      Podjeli rekawice do walki, przegrali bitwe ale wojny jeszcze nie przegrali.
      Pozwą Ronowicz o 600 tyś wkładu własnego w budynek, wtedy Pani Ronowicz nie
      bedzie już prezydentem ZG i bedzie wszytko miała w d...e. Bedzie sie martwił
      przyszły prezydent, ale zostawianie takich jajek to specjalnosc PiS.
      • Gość: L.Miller Re: Szacunek dla SLD IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 08:10
        Gó.. uzyskają,a nie 600 tys.Woźniak zachowuje sie jak zgwałcona
        panienka,narzekająca na wika z lasu.Przecież sami do tego doprowadzili.Wystwili
        sie na strzał i by,by.Będą za to teraz mieli blisko do swoich wiecznych
        koalicjantów z PSL i blisko do swojej redakcji Czerwonej Lubuskiej.Czyli w
        sumie niech nie narzekają.
      • Gość: naskret Re: Szacunek dla SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 09:37
        A co na to byle i obecne kierownictwo SLD? To własnie ono jest wspołwinne razem
        z Ronowiczka zaistniałej sytuacji. Dlaczego wysyłaja tymczasowego sekretarza
        Wozniaka, zeby za nich sie tłumaczył? Niech tłumacza sie winni.
    • skubi_m Re: SLD się wyprowadza 03.07.06, 07:24
      IoI
    • Gość: naskret Re: SLD się wyprowadza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 08:10
      pozdrowienia dla drucha ze studiow - fotka
      • Gość: Kolo z bractwa Re: SLD się wyprowadza IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 08:47
        Ten z prawej to Nesterowicz,rycerz,kowal i treser od siedmiu boleści.Nareszcie
        na fotce robi to co powinien.
    • Gość: rakowski Re: SLD się wyprowadza IP: *.sulechow.net 03.07.06, 08:43
      Przy okazji sztandar wyprowadzić!
      • behemotkocur ku ku ;p 03.07.06, 09:29
        Każdy płaci za błędy, jeśli takie ma, a SLD poddało się wyrokowi Sądu, zatem to
        chyba dobrze, że się wyprowadzają, bo szanują prawo. Przy tym, co warte
        wskazania, Sojusz nie wymigiwał się jak śliska ryba w ręce, a przyjął wyrok
        Sądu z pokorą, dlatego lepiej oceniać SLD lokalnie, tylko za to, co zrobili w
        ZG i Lubuskim, a nie w kontekście afer ogólnopolskich z udziałem działaczy tej
        partii. Więcej wstrzęmiężliwości z tym wyładowywaniem się, a co do PiS i
        podrzucania jajek to byłbym ostrożniejszy w serwowaniu takich sądów, panie S. ;)
        • Gość: 2@ Re: ku ku ;p IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 10:04
          Przyjął z pokorą? Chyba żartujesz! SLD nic innego nie robi tylko płacze od
          kilku miesięcy i ogłasza ludziom że stała sie rzecz niesłychana!Bo ich wyjeb...
          za nielegalny podnajem.Ale dla tych czerwonych ćwoków to zamach na
          konstytucyjny porządek państwa.
    • Gość: jadzia Co za idiotyczny wątek IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 09:54
      Oczapowski - a jak ktos pierdnie w ZG to też to skomentujesz?
      • Gość: 123 Re: Co za idiotyczny wątek IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 10:16
        Jeszcze niektóre pacany z forum nie widzą że wiekszą komuną i większym
        zagrożeniem dla kraju jest PiS niż SLD.
        ---------------------------------------
        My Kaczorki musimy zbudować PRL-bis.
        • Gość: 456 Re: Co za idiotyczny wątek IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 11:16
          Nie masz racji.Gangreną tego kraju był i jest SLD.
      • oczapowski Re: Co za idiotyczny wątek 03.07.06, 16:16
        Do Jadzi
        Hmmm, pierdniecie czyjes jeszce chyba nie bylo komentowane na forum..?? Ale jak
        kogos waznego i w odpowiednim momencie to czemu nie!
        A tak powaznie, to trzeba ludziom przy kazdej okazji przypominac i uswiadamiac
        jakim g...nem jest sld...

        ------------------------------------------------
        ...do jadzi, niech se jadzia wsadzi...
        • Gość: jadzia Re: Co za idiotyczny wątek IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 16:54
          No widac waćpan masz g.. zamiast mózgu, skoro tak pisujesz
          A co do wsadzania tego i owego - to mam innych, zdecydowanie
          inteligentniejdzych doradców
    • Gość: Gosc Re: SLD się wyprowadza IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 15:05
      Pani redaktor ma pani cienkie wiadomosci,co do mieszkania jednego z liderow.Ma
      on mieszkanie kolo mnie i nie odziedziczone.Wstyd pisac nieprawde.
    • Gość: kris No i wyszło szydło... IP: *.gorzow.mm.pl 05.07.06, 13:23
      No i dzis wyszło szydło z worka, odbyła sie konferencja prasowa w siedzibie SLD
      i okazało sie ze panie Ronowicz poraaz kolejny nie dopilowała prawa, a wrecz je
      złamała. ten budynek ma wade prawna, wadą jest budynek 7A, który nalezy do SLD.
      Podziekujcie Pani Prezydent bo juz widze jak przegra sprawe o odszkodowanie na
      600 tys
      • Gość: olo Re: No i wyszło szydło... IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.07.06, 17:18
        skąd ona wezmie taką kasę !!!???
        • Gość: bolo Re: No i wyszło szydło... IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.07.06, 17:23
          Jak to skad. 300 kawałków miało pojść na pomnik JPII. Teraz nie pojdzie. Czy
          tak trudno znależć drugie 300 setki?
          • Gość: olo Re: No i wyszło szydło... IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.07.06, 17:47
            racja ! socjalizm zawsze w tym kraju wyru...wszystkich obietnicami !!!
      • Gość: Jadziek Re: No i wyszło szydło... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.06, 19:35
        Ogon podkulić pod dupe i sperd...ć a nie szczekać, czerwone śmiecie. Powinni
        przegonić was aż do Rosji, tam mędrkujcie ze swoimi mocodawcami...
        • Gość: figo-fago Re: No i wyszło szydło... IP: *.ztpnet.pl 05.07.06, 20:20
          Co za fiu...Zobaczą 600tys.jak świnia niebo!Złamali prawo,a teraz okupują
          kuchnie!!! Co za bohaterstwo!!!Co za martyrologia!!! Żenada!!!
    • Gość: hihihi Re: SLD się wyprowadza IP: *.ztpnet.pl 05.07.06, 21:52
      Oczapowski! Szcury pochowaly sie w kuchni.
      le jaaajaaaa
      • oczapowski Re: SLD się wyprowadza 06.07.06, 07:22
        Ha, ha, ha!!!Zamurowac od zewnatrz! A i wczesniej trutki na szczury nie zalowac!
        Ha, ha, ha!!!!
    • Gość: henio Re: SLD się wyprowadza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 14:59
      ale nie daleko mają tę przeprwadzkę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka