oczapowski 03.07.06, 07:12 Jaki to fajny widok - uciekaja szczury z zatopionego statku!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skubi_m Szacunek dla SLD 03.07.06, 07:15 Podjeli rekawice do walki, przegrali bitwe ale wojny jeszcze nie przegrali. Pozwą Ronowicz o 600 tyś wkładu własnego w budynek, wtedy Pani Ronowicz nie bedzie już prezydentem ZG i bedzie wszytko miała w d...e. Bedzie sie martwił przyszły prezydent, ale zostawianie takich jajek to specjalnosc PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L.Miller Re: Szacunek dla SLD IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 08:10 Gó.. uzyskają,a nie 600 tys.Woźniak zachowuje sie jak zgwałcona panienka,narzekająca na wika z lasu.Przecież sami do tego doprowadzili.Wystwili sie na strzał i by,by.Będą za to teraz mieli blisko do swoich wiecznych koalicjantów z PSL i blisko do swojej redakcji Czerwonej Lubuskiej.Czyli w sumie niech nie narzekają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naskret Re: Szacunek dla SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 09:37 A co na to byle i obecne kierownictwo SLD? To własnie ono jest wspołwinne razem z Ronowiczka zaistniałej sytuacji. Dlaczego wysyłaja tymczasowego sekretarza Wozniaka, zeby za nich sie tłumaczył? Niech tłumacza sie winni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naskret Re: SLD się wyprowadza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 08:10 pozdrowienia dla drucha ze studiow - fotka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolo z bractwa Re: SLD się wyprowadza IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 08:47 Ten z prawej to Nesterowicz,rycerz,kowal i treser od siedmiu boleści.Nareszcie na fotce robi to co powinien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rakowski Re: SLD się wyprowadza IP: *.sulechow.net 03.07.06, 08:43 Przy okazji sztandar wyprowadzić! Odpowiedz Link Zgłoś
behemotkocur ku ku ;p 03.07.06, 09:29 Każdy płaci za błędy, jeśli takie ma, a SLD poddało się wyrokowi Sądu, zatem to chyba dobrze, że się wyprowadzają, bo szanują prawo. Przy tym, co warte wskazania, Sojusz nie wymigiwał się jak śliska ryba w ręce, a przyjął wyrok Sądu z pokorą, dlatego lepiej oceniać SLD lokalnie, tylko za to, co zrobili w ZG i Lubuskim, a nie w kontekście afer ogólnopolskich z udziałem działaczy tej partii. Więcej wstrzęmiężliwości z tym wyładowywaniem się, a co do PiS i podrzucania jajek to byłbym ostrożniejszy w serwowaniu takich sądów, panie S. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2@ Re: ku ku ;p IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 10:04 Przyjął z pokorą? Chyba żartujesz! SLD nic innego nie robi tylko płacze od kilku miesięcy i ogłasza ludziom że stała sie rzecz niesłychana!Bo ich wyjeb... za nielegalny podnajem.Ale dla tych czerwonych ćwoków to zamach na konstytucyjny porządek państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadzia Co za idiotyczny wątek IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 09:54 Oczapowski - a jak ktos pierdnie w ZG to też to skomentujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Co za idiotyczny wątek IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 10:16 Jeszcze niektóre pacany z forum nie widzą że wiekszą komuną i większym zagrożeniem dla kraju jest PiS niż SLD. --------------------------------------- My Kaczorki musimy zbudować PRL-bis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 456 Re: Co za idiotyczny wątek IP: *.ztpnet.pl 03.07.06, 11:16 Nie masz racji.Gangreną tego kraju był i jest SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
oczapowski Re: Co za idiotyczny wątek 03.07.06, 16:16 Do Jadzi Hmmm, pierdniecie czyjes jeszce chyba nie bylo komentowane na forum..?? Ale jak kogos waznego i w odpowiednim momencie to czemu nie! A tak powaznie, to trzeba ludziom przy kazdej okazji przypominac i uswiadamiac jakim g...nem jest sld... ------------------------------------------------ ...do jadzi, niech se jadzia wsadzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadzia Re: Co za idiotyczny wątek IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 16:54 No widac waćpan masz g.. zamiast mózgu, skoro tak pisujesz A co do wsadzania tego i owego - to mam innych, zdecydowanie inteligentniejdzych doradców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: SLD się wyprowadza IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.07.06, 15:05 Pani redaktor ma pani cienkie wiadomosci,co do mieszkania jednego z liderow.Ma on mieszkanie kolo mnie i nie odziedziczone.Wstyd pisac nieprawde. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris No i wyszło szydło... IP: *.gorzow.mm.pl 05.07.06, 13:23 No i dzis wyszło szydło z worka, odbyła sie konferencja prasowa w siedzibie SLD i okazało sie ze panie Ronowicz poraaz kolejny nie dopilowała prawa, a wrecz je złamała. ten budynek ma wade prawna, wadą jest budynek 7A, który nalezy do SLD. Podziekujcie Pani Prezydent bo juz widze jak przegra sprawe o odszkodowanie na 600 tys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: No i wyszło szydło... IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.07.06, 17:18 skąd ona wezmie taką kasę !!!??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: No i wyszło szydło... IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.07.06, 17:23 Jak to skad. 300 kawałków miało pojść na pomnik JPII. Teraz nie pojdzie. Czy tak trudno znależć drugie 300 setki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: No i wyszło szydło... IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.07.06, 17:47 racja ! socjalizm zawsze w tym kraju wyru...wszystkich obietnicami !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jadziek Re: No i wyszło szydło... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.06, 19:35 Ogon podkulić pod dupe i sperd...ć a nie szczekać, czerwone śmiecie. Powinni przegonić was aż do Rosji, tam mędrkujcie ze swoimi mocodawcami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figo-fago Re: No i wyszło szydło... IP: *.ztpnet.pl 05.07.06, 20:20 Co za fiu...Zobaczą 600tys.jak świnia niebo!Złamali prawo,a teraz okupują kuchnie!!! Co za bohaterstwo!!!Co za martyrologia!!! Żenada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihihi Re: SLD się wyprowadza IP: *.ztpnet.pl 05.07.06, 21:52 Oczapowski! Szcury pochowaly sie w kuchni. le jaaajaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
oczapowski Re: SLD się wyprowadza 06.07.06, 07:22 Ha, ha, ha!!!Zamurowac od zewnatrz! A i wczesniej trutki na szczury nie zalowac! Ha, ha, ha!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henio Re: SLD się wyprowadza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 14:59 ale nie daleko mają tę przeprwadzkę Odpowiedz Link Zgłoś