Gość: sagan
IP: *.zgora.dialog.net.pl
29.03.03, 18:46
kilkakrotne odwiedziny komisów samochodowych wprawiły mnie w melancholię;
autek wiarygodnych trzy -, czteroletnich z normalnym przebiegiem praktycznie
nie ma; same jakieś takie podejrzane albo po przedstawicielach handlowych,
młode rocznikowo ale z ogromnymi przebiegami; szczytowym osiągnięciem był
matiz rocznik 2000, a na liczniku 200000 km; mój najbliższy komis na części
osobowej wystawił autka dostawcze; widać, jak brakuje samochodów używanych;
o giełdzie na Chynowie lepiej nie wspominać; tragiedia