grudziadz1939 12.11.06, 22:03 to nieoficjalne wyniki podane przez dziennikarkę TVP3 lubuska. To oni mają największe szanse na zmierzenie się w II turze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: POfan Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:05 łatwiński i pisiory <20% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krowi placek Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:12 Widzicie Łatwiński, się z Sapą zacząłeś pokazywać i masz babo placek (krowi zresztą). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleee Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:11 Kto głosuje na SLD?? To obrzydlistwo! Ludzie wstydu nie mają! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:13 Każdy głosuje wg swojego sumienia. A wstydu to nie masz Ty ,wypisując takie brednie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjkiu Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:13 Oby wygrał Kubicki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:17 Amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STOP LSD U nich wszystko wspólne nawet IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:19 zony. Wspólne czyli niczyje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: U nich wszystko wspólne nawet IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:21 A niechciałbys jakiejś żonki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STOP LSD Może Twoją? IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:22 O ile jest reprezentacyjna i namiętna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alleluja Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:21 Kubicki Alleluja.Kościół tez tak chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:22 masz rację Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:25 Jak chcesz cudzą żonkę ,głosuj na Kubickiego! Dobre hasło wyborcze,tylko spużnione nieco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr Who Bój to ich (SLD) jest ostatni... IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:52 Kubicki nie wygra. Sorry naiwni co w niego wierzyli. Reklamy "proszku do prania" nie przynosły zamierzonego efektu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: Bój to ich (SLD) jest ostatni... IP: *.zacisze.zgora.pl 12.11.06, 23:24 Zaczynam tęsknić za ciszą wyborczą. Przynajmniej chłopcy-bożennowcy siedzieli cicho. Teraz znowu się zacznie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleee Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:33 TFU!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgreg To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:38 Kubicki prezydentem Zielonej Góry!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ap Re: To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 23:44 oby kubicki wygral porównajcie na ich programy wyborcze, tylko on chce w ciekawy sposob rozwinac Zielona Górę w tym momencie (Ci ktorzy nie przepadaja za SLD) nie patrzcie na partie, tylko patrzcie na czlowieka ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi Re: To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 23:49 w zaistniałej sytuacji , popieram Kubickiego. Ten człowiek może coś zrobić dla Zielonej Góry, bo bukiewicz jest uwikłana w za dużo kolesiostwa i partyjniactwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleee Re: To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:52 Kompletny nonsens. Nietrafiona agitka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Tylko Bożenna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:52 ahahahaha ale kłamstwa hahah czerwone partyjiACTWO już przegrywacie i stołeczki oddajedcie sioo z Zielonej Góry siooo, Za kubickiem wontory i listowsie łoża na kampanię, a Bożenna własne środki. Jaki z niego menadzer?? jak nie wie ile to 2x2 hahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twardy Re: Tylko Bożenna IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 23:56 zgrajo z sld mordy wam o....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: Tylko Bożenna IP: *.zacisze.zgora.pl 13.11.06, 00:00 Ludzie, o tym już z 300 stron na tym forum napisano! Wymyślcie nowe argumenty na nową turę kampanii. Zresztą, jeszcze nic nie wiadomo... Pozdrawiam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Tylko Bożenna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 00:17 Prawda w oczy kole, pisac trzeba, pokazywać i mówić gdzie zło, a siooo złowroga osobo sioo. Dodamy do tego wadę wymowy, brak własnych funduszy i ulubiony trunek z czasów studenckich, a zarazem baletów studenckich, bo krzysiu to tak lubi popić, a nauka to poszła w las sama, bo wontory i kolesie z lds i tak pomoga, bo za nim stoją. Zanm go, razem studiowaliśmy i najbardziej lubi mamonę. Na prezydenta sie nie nadaje, bo on nie umie zarządzać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smokofilomidanek Re: Tylko Bożenna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 00:22 Ale jaja "zgrajo" - ciekawe kto to pisze, bo tak mówi mój teść, notabene postać z fraszki Staudyngera. Acha byłbym zapomniał owa fraszka: Wiatr przyganiał chorągiewce, że się zdeklarować nie chce. Ależ moje przekonania zależą od kierunku wiania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Re: Tylko Bożenna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 213.199.251.* 14.11.06, 13:56 Dowodził polikliniką?? a z seplenienia się nie wyleczył?? Oj kandydacie sld- owski i ty sie pchasz na afisz?a z soba poradzić "se" nie potrafisz?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kp Re: Tylko Kubicki IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 14:11 precz z Alexis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek Oczywiście że Bukiewicz!! IP: 213.199.251.* 15.11.06, 08:27 Wolę Bukiewicz aniżeli tego śliniaka Kubickiego-populista jakich mało!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielona Re: Oczywiście że Bukiewicz!! IP: 213.25.26.* 15.11.06, 14:34 Bukiewicz waży 60 kg....z makijażem 80 kg. Poza startowaniem w każdych wyborach jakie nawiną się nic nie robi. Co zrobiła w radzie?? w miście? że o sejmie nie wspomnę. zielona schodzi na.....bukiewicz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: von Richhofen Re: Oczywiście że Bukiewicz!! IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 19:41 Hł, hłe, hłe. Za to Kubicki wielki specjalista, który bez pchnięcia partii nigdy nic nie potrafił osiągnąć. Odciąć go od pempowiny SLD a skończy jako klient Urzędu Pracy w kolejce po zasiłek. Ponoć na jakimś soptkaniu kandydatów wyszło że te dziecko PZPR-SLD nawet języków obcych nie umie. Moja 12-letnia córka lepiej od niego po angielsku zasówa. Ponoć jedyne słówka które Kubicki zna po angielsku to Coca-Cola, a po niemiecku Volkswagen i "Kinder /niespodzianka/". A może choć z rosyjskim trochę lepiej? Meiner Gruß für Euch... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LSDupa Re: Oczywiście że Bukiewicz!! IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 20:38 Kubicki to Wielki Specjalista. Mówię wam........tylko że od picowania. Odpowiedz Link Zgłoś