Dodaj do ulubionych

Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30%

12.11.06, 22:03
to nieoficjalne wyniki podane przez dziennikarkę TVP3 lubuska. To oni mają
największe szanse na zmierzenie się w II turze.
Obserwuj wątek
    • Gość: POfan Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:05
      łatwiński i pisiory <20%
      • Gość: krowi placek Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:12
        Widzicie Łatwiński, się z Sapą zacząłeś pokazywać i masz babo placek (krowi
        zresztą).
    • Gość: bleee Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:11
      Kto głosuje na SLD?? To obrzydlistwo! Ludzie wstydu nie mają!
      • Gość: ktoś Re: Bukiewicz ponad 40%, Kubicki ponad 30% IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:13
        Każdy głosuje wg swojego sumienia.
        A wstydu to nie masz Ty ,wypisując takie brednie!
      • Gość: jjkiu Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:13
        Oby wygrał Kubicki.
        • Gość: ktoś Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:17
          Amen
          • Gość: STOP LSD Zadnych komuchów !! IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:17
            .
            • Gość: ktoś Re: Zadnych komuchów !! IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:18
              A czemuż to?
              • Gość: STOP LSD U nich wszystko wspólne nawet IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:19
                zony. Wspólne czyli niczyje.
                • Gość: ktoś Re: U nich wszystko wspólne nawet IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:21
                  A niechciałbys jakiejś żonki?
                  • Gość: STOP LSD Może Twoją? IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:22
                    O ile jest reprezentacyjna i namiętna.
          • Gość: alleluja Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 22:21
            Kubicki Alleluja.Kościół tez tak chce.
        • Gość: gość Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:22
          masz rację
          • Gość: ktoś Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:25
            Jak chcesz cudzą żonkę ,głosuj na Kubickiego!
            Dobre hasło wyborcze,tylko spużnione nieco.
            • Gość: Dr Who Bój to ich (SLD) jest ostatni... IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 22:52
              Kubicki nie wygra. Sorry naiwni co w niego wierzyli. Reklamy "proszku do prania"
              nie przynosły zamierzonego efektu :)
              • Gość: kicia Re: Bój to ich (SLD) jest ostatni... IP: *.zacisze.zgora.pl 12.11.06, 23:24
                Zaczynam tęsknić za ciszą wyborczą. Przynajmniej chłopcy-bożennowcy siedzieli
                cicho. Teraz znowu się zacznie...
        • Gość: bleee Re: Módlmy się w Kościołach o Kubickiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:33
          TFU!!
          • Gość: zgreg To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:38
            Kubicki prezydentem Zielonej Góry!!!
            • Gość: ap Re: To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.ztpnet.pl 12.11.06, 23:44
              oby kubicki wygral
              porównajcie na ich programy wyborcze, tylko on chce w ciekawy sposob rozwinac
              Zielona Górę
              w tym momencie (Ci ktorzy nie przepadaja za SLD) nie patrzcie na partie, tylko
              patrzcie na czlowieka !
              • Gość: waldi Re: To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 23:49
                w zaistniałej sytuacji , popieram Kubickiego. Ten człowiek może coś zrobić dla
                Zielonej Góry, bo bukiewicz jest uwikłana w za dużo kolesiostwa i partyjniactwa
                • Gość: bleee Re: To dobra wiadomość dla Zielonaj Góry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:52
                  Kompletny nonsens. Nietrafiona agitka.
                • Gość: Polak Tylko Bożenna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:52
                  ahahahaha ale kłamstwa hahah czerwone partyjiACTWO już przegrywacie i stołeczki
                  oddajedcie sioo z Zielonej Góry siooo,

                  Za kubickiem wontory i listowsie łoża na kampanię, a Bożenna własne środki.
                  Jaki z niego menadzer?? jak nie wie ile to 2x2 hahaha.
                  • Gość: twardy Re: Tylko Bożenna IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 23:56
                    zgrajo z sld mordy wam o.......
                    • Gość: kicia Re: Tylko Bożenna IP: *.zacisze.zgora.pl 13.11.06, 00:00
                      Ludzie, o tym już z 300 stron na tym forum napisano! Wymyślcie nowe argumenty
                      na nową turę kampanii. Zresztą, jeszcze nic nie wiadomo...
                      Pozdrawiam :-)
                      • Gość: Polak Re: Tylko Bożenna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 00:17
                        Prawda w oczy kole, pisac trzeba, pokazywać i mówić gdzie zło, a siooo złowroga
                        osobo sioo.
                        Dodamy do tego wadę wymowy, brak własnych funduszy i ulubiony trunek z czasów
                        studenckich, a zarazem baletów studenckich, bo krzysiu to tak lubi popić, a
                        nauka to poszła w las sama, bo wontory i kolesie z lds i tak pomoga, bo za nim
                        stoją.
                        Zanm go, razem studiowaliśmy i najbardziej lubi mamonę.
                        Na prezydenta sie nie nadaje, bo on nie umie zarządzać.
                    • Gość: smokofilomidanek Re: Tylko Bożenna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 00:22
                      Ale jaja "zgrajo" - ciekawe kto to pisze, bo tak mówi mój teść, notabene
                      postać z fraszki Staudyngera. Acha byłbym zapomniał owa fraszka:

                      Wiatr przyganiał chorągiewce, że się zdeklarować nie chce.
                      Ależ moje przekonania zależą od kierunku wiania.
                      • Gość: maniek Re: Tylko Bożenna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 213.199.251.* 14.11.06, 13:56
                        Dowodził polikliniką?? a z seplenienia się nie wyleczył?? Oj kandydacie sld-
                        owski i ty sie pchasz na afisz?a z soba poradzić "se" nie potrafisz??
                        • Gość: kp Re: Tylko Kubicki IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 14:11
                          precz z Alexis
                          • Gość: maniek Oczywiście że Bukiewicz!! IP: 213.199.251.* 15.11.06, 08:27
                            Wolę Bukiewicz aniżeli tego śliniaka Kubickiego-populista jakich mało!!!
                            • Gość: zielona Re: Oczywiście że Bukiewicz!! IP: 213.25.26.* 15.11.06, 14:34
                              Bukiewicz waży 60 kg....z makijażem 80 kg. Poza startowaniem w każdych wyborach
                              jakie nawiną się nic nie robi. Co zrobiła w radzie?? w miście? że o sejmie nie
                              wspomnę. zielona schodzi na.....bukiewicz
                              • Gość: von Richhofen Re: Oczywiście że Bukiewicz!! IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 19:41
                                Hł, hłe, hłe. Za to Kubicki wielki specjalista, który bez pchnięcia partii nigdy
                                nic nie potrafił osiągnąć. Odciąć go od pempowiny SLD a skończy jako klient
                                Urzędu Pracy w kolejce po zasiłek.
                                Ponoć na jakimś soptkaniu kandydatów wyszło że te dziecko PZPR-SLD nawet języków
                                obcych nie umie. Moja 12-letnia córka lepiej od niego po angielsku zasówa.
                                Ponoć jedyne słówka które Kubicki zna po angielsku to Coca-Cola, a po niemiecku
                                Volkswagen i "Kinder /niespodzianka/". A może choć z rosyjskim trochę lepiej?
                                Meiner Gruß für Euch...
                                • Gość: LSDupa Re: Oczywiście że Bukiewicz!! IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 20:38
                                  Kubicki to Wielki Specjalista. Mówię wam........tylko że od picowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka