Gość: Kurka
IP: *.zgora.dialog.net.pl
22.01.07, 21:20
No pismaku Panie Łukasiewiczu z "gazetki wybiórczej" co tak cichutko o
mediach naszych ukochanych a raczej o ich władcach! Jak do krytyki byłego
prezesa to pierwszy Pan bzeciki wypisywał...teraz afera nie mała!!!A Pan co?!
Nie spac pismaku!Napisz Pan prawdę ludziom jak to już "były zarząd" radia
został wybrany bezprawnie łamiąc ustawy i przeproś człowieku Posła Wontora.
Może zmyjesz swoje grzechy. Miłego pisania!