janan2 Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN 29.01.07, 11:21 A ten idiota wie kto go kształcił aby był taki MONDRY.Czyżby bracia mniejsi byli jego sponsorami czy też chory na rozum.Raczej to drugie,powinien być parobkiem u księdza lub pana wtedy nie przychodziły by mu do głowy takie nienawistne sfrustrowane wykształciuchowe pomysły.Poza tym to dziki lustrator,jeszcze nie trafił na swojego mądrzejszego od siebie co go przeciągnie po Sądach że nawet skarpetek nie zostanie,ale to tylko kwestia czasu.Motłoch niezależnie czy palili na stosie sprawiedliwego pana czy złoczyńcę zawsze miał radochę,do czasu aż ta nienawiść zaprowadziła go na ten sam stos.Douczyć się historii. Odpowiedz Link Zgłoś
nnabukiewicz 33-letni bezrobotny spod Gorzowa 29.01.07, 19:21 Chlopak pod spodnica mamy sie chowal w stanie wojennym, teraz msci sie na swoich wyimaginowanych wrogach. Niektorzy bez woga zyc nie potrafia, kacze nasienie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego IP: 82.160.54.* 29.01.07, 19:24 ww2.tvp.pl/4528,20061211432282.strona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W.P. Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: 212.109.135.* 30.01.07, 15:16 JANAN2 znów innych poucza, bredzi ten mierny niedouk o historii - chyba tej z kursów przysposobienia SB-eckiego lub Wieczorowego Uniwetsytetu Marksizmu i Leninizmu zwanego MARLENĄ. Nawet "mądry" jest mocno, gdy pisze MONDRY. Popisuje się WYKSZTAŁCIUSZEK, ale mizernie to wygląda. Argumenty słabe. Z ortografią radzi sobie marnie. No taki PSEUDOINTELIGENT, jakich PRL wyprodukowała całe tabuny. Kury szcz.. prowadzać, a nie o HISTORII rozprawiać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN 30.01.07, 21:32 Gość portalu: W.P. napisał(a): . Kury szcz.. prowadzać, a nie o HISTORII rozprawiać!!!To już z póżniejszego okresu Piłsudskiego 20 rok historyku a nie 14 do 16 okres współpracy pozornej. MONDRY celowo wyliterowane jedyny raz abyś poznał ironię,dużymi literami,ale ty tego nie rozumiesz sojuszniku.Ortograf też celowy bo mój komputer podkreśla zaraz błędy na czerwono,nie da sie ich zrobić inaczej niż celowo.To taka szmata dla wściekłego psa aby mógł sobie potrzepać ze złości,wie się wtedy z kim ma się do czynienia.Ale doceniam sojusznika.Oby więcej takich MONDRYCH jak ty i chorych na rozum jak w komedii.Nawet nie widzisz skutków swojej nienawiści.Wywieszaj sobie te swoje wystawy gdzie chcesz,prędzej puszczą takićh z g...w klozecie po wyborach.Czyżbyś nie skojarzył dlaczego w Trójmieście Wrocławiu,Krakowie czy nawet mateczniku twoich ulubieńców Rzeszowie ponieśli oni tak straszną klęskę wyborczą.A może tam wystawy już były.Jaki z tego wniosek,chyba prosty.Ale tego nie pojmiesz.Więcej takich wystaw nienawiści i stosów.Skutek murowany dlatego jesteś jednak sojusznikiem nawet nie zdając sobie z tego sprawy.Niestety nie z mojej opcji.Budujesz PRL.Ale szkoda klawiatury na uczenie rozumienia tekstu przez róznych nawiedzonych,okopowych z Polski parafialno-powiatowej czy radiomaryjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Dzierżyński Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: *.ec.zgora.pl 29.01.07, 12:21 Wolałby pan zapewne aby panu Wieczorkowi przyświecał duch socjalistycznej odnowy oparty na szerokorozumianej dialektyce marksistowsko-leninowskiej oraz na dobrze pojętym interesie klasy robotniczej,postępowego chłopstwa i inteligencji pracującej, w ramach dalekosiężnych zamierzeń wynikających z uchwał IX zjazdu PZPR i VI plenum komitetu centralnego partii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosso Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.07, 22:54 Nie jest juz dzis dla mnie ważne, kto na kogo donosił 50 lat temu. Wazne jest, kto dzisiaj donosi! Bo to nas dotyczy a nie trzęsących się dziadków, którzy często w dobrej wierze zaangażowali się po niewłaściwej, jak dzisiaj wiadomo stronie. Oczywiście zbrodnie, nadużycia dawno powinny być ukarane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.H. Bo? IP: 80.53.41.* 29.01.07, 23:40 Moglbys jakos rozwinac? Czesc bylych opozycjonistow nei proszona wybaczyla oprawcom - w czym imieniu wszystkich? a kto dal im to prawo? a druga kwestia - znaczaca wiekszosc SB'ekow i UB'bekow lamala prawo PRL - tak wiec gdyby PRL byla panstwem prawa to SB i UB powinni juz wtedy za to odpowiadac. (PRL gwarantowala prawo swobody wypowiedzi i zgromadzen...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezareko Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: 82.160.250.* 30.01.07, 08:21 I kogo tu bronić. Sami zasłużeni w umacnianiu władzy ludowej. Popieram. Już dawno powinna istnieć taka lista "wzmacniaczy", karierowiczów i kapusiów. A jaka długa lista pracowników "niezawisłego wymiaru sprawiedliwości" Zaczynam mieć coraz większe zaufanie do rządu, polityków i państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek W sieci nam sprzyjają!!! 30.01.07, 12:13 www.kontrateksty.pl/index.php?action=show&type=news&newsgroup=3&id=2129 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: *.chello.pl 30.01.07, 13:13 Bardzo dobry pomysł.Potrzebny w kazdym mieście.Jestem z Gdańska,chciałbym zobaczyć taka listę z Gdańska.Działo sie wiele w latach 80-90 w naszym mieście.Obecnie przesladowcy maja lepiej niz przesladowani. Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Zamordowani w stanie wojennym 31.01.07, 17:23 forum.sulechow.pl/printview.php?t=99&start=0&sid=37d15fe742d4172c7010905cbf78db32 Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Zamordowani w stanie wojennym 01.02.07, 10:15 slawek_wieczorek napisał: > <a href="forum.sulechow.pl/printview.php?t=99&start=0&sid=37d15fe742d4172c7010905cbf78db32" target="_blank">forum.sulechow.pl/printview.php?t=99&start=0&sid=37d15fe742d4172c7010905cbf78db32</a> Czytałem i nie neguję treści.Ale nadal jestem przeciwnikiem wywieszania list typu obecne czy przeszłe.To się żle kojarzy z listami choćby przodowników pracy czy utrwalaczy PRL.Przynosi opłakane skutki,bo większość ludzi odbiera to jako zemstę i inkwizycję.To też kojarzy się z tzw.samokrytykami w poprzednim ustroju.Nienawiścią nic nie zdziała,to tylko napędza elektorat SLD a póki co mamy demokrację i skutki mogą być opłakane.Jeśli ktoś winien to są od tego Sądy musi być pokrzywdzony wina udowodniona i wyrok.Innej drogi nie ma.Jak napiętnować to inna sprawa.Należy bardzo uważać aby nie krzywdzić niewinnych zaplątanych w historii.Co do listy nie neguję,będzie ciągle uzupełniana i niepełna.Oby tylko na taką nie chcieli się wpisywać spóżnialscy co się nie załapali i teraz nadrabiają odwagą i wrzaskiem a nie merytoryczną dyskusją wystarczy poczytać MONDREGO.Sam na takiej liście prawie się znalazłem a uratowało mnie tylko to że 13 dałem się zamknąć a nie próbowałem się ukrywać.Miałem taką szansę więc skorzystałem,przez to uchroniłem się przed listą ofiar.Trochę sobie posiedziałem i tyle,ale nie pałam platoniczną nienawiścią do wszystkich i wszystkiego.Ten wątek kończę i nie będę się wypowiadał dalej bo to do niczego nie prowadzi,znowu trafię na..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W.P. Re: Zamordowani w stanie wojennym IP: 212.109.135.* 01.02.07, 14:41 Janan2 znów podaje ciekawe informacje o sobie: "Sam na takiej liście prawie się znalazłem a uratowało mnie tylko to że 13 dałem się zamknąć a nie próbowałem się ukrywać.Miałem taką szansę więc skorzystałem,przez to uchroniłem się przed listą ofiar.Trochę sobie posiedziałem i tyle,ale nie pałam platoniczną nienawiścią do wszystkich i wszystkiego." Kim on jest, że w stanie "wojennym dał się zamknąć"? Tak sam przyszedł i dał się zamknąć!!! SB-ecy dla zmyłki wielokrotnie dawali się zamykać, aby bardziej UWIARYGADNIAĆ się wśród opozycji. Udawali prześladowanych. Wachowski też "dał się zamknąć" 13 grudnia 1981 roku, a po 24 godzinach wyszedł, potem został kapciowym Wałęsy, no a teraz, zamknęli go i siedzi!!! Taki pokręcony życiorys ma ten janan2, że same głupoty opowiada i myśli, że inni to kupią. Wszystko, co może postawić SB-ków do rozliczenia z opinią publiczną, ciągle mu się "żle kojarzy". On po prostu nie kumaty jakiś, nie kojarzy, że prawda o SB może UZDROWIĆ Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Zamordowani w stanie wojennym 01.02.07, 16:40 > Kim on jest, że w stanie "wojennym dał się zamknąć"? Tak sam przyszedł i dał > się zamknąć!!! Daleko ci do mnie.Miałem taki wybór 13 i nie tylko ja bo z tych co teraz szukasz to nas ostrzegł,to był akt odwagi.Nie to co ty,takich śmierdzieli to teraz na pęczki,czym dalej w czas tym więcej tylko robią złą robotę.Nie mam zamiaru z tobą dyskutować,lepiej tryknij już sobie tego baranka,skutek będzie żaden poza bólem głowy.Niczego nie pojmujesz.Pluj na bolków i wszelkie inne autorytety,niszcz wszystko co tylko sobie wyobrazisz w swojej bolszewickiej mentalności. Ale zostaw ludzi którzy nadstawiali za ciebie d... bo daleko jak widzę ci do nich.Pomyliłeś czas i miejsce i nie podepniesz się pode oficjalnych pokrzywdzonych z wykazu IPN.Wrzask i nienawiść nic tu nie pomoże,pociąg odjechał,a poza tym nie mam przyjemności pisać lub myśleć z ograniczonym.Lepiej już wrrrrr....szmata i.....Upsssss. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruszek Re: Zamordowani w stanie wojennym IP: *.dsl.bell.ca 01.02.07, 17:35 janan2 napisał: Czytałem i nie neguję treści.Ale nadal jestem przeciwnikiem wywieszania list > typu obecne czy przeszłe.To się żle kojarzy z listami choćby przodowników pracy > czy utrwalaczy PRL.Przynosi opłakane skutki,bo większość ludzi odbiera to jako > zemstę i inkwizycję.To też kojarzy się z tzw.samokrytykami w poprzednim > ustroju.Nienawiścią nic nie zdziała,to tylko napędza elektorat SLD a póki co > mamy demokrację i skutki mogą być opłakane.Jeśli ktoś winien to są od tego Sądy > musi być pokrzywdzony wina udowodniona i wyrok.Innej drogi nie ma.Jak > napiętnować to inna sprawa.Należy bardzo uważać aby nie krzywdzić niewinnych ...............ostatnie Twoje stwierdzenie okresla postawe ludzi takich jak p. Wieczorek i jemu podobni (czyt. mnie rowniez to dotyczy),skrzywdzono niewinnych , odebrano im godnosc , opluto , wygnano , okradziono ...etc , jak myslisz czyjej racji ONI beda przychylni !! Ponad 17-cie lat obludy chyba wystarczy !!!! Znajomek tak pisal w swoim liscie ...cytuje: Sa w Ojczyznie rachunki krzywd , ktorych zadna matka Polka nie zapomni , krzywdy zadane ich synom , corkom przez ich wlasnych wychowankow , krew rozlana na wlasnym narodzie jest jego najwiekszym pietnem i hanba . Polska to cmentarz , ziemia pod naszymi stopami dyszy krwia i dokladajac nasza wlasna powojenna historie nie sprawiamy naszej ziemi "matce Polce" ulgi , nie budujemy trwalej przyjazni i solidarnosci jakiej kazda matka chce dla swojej rodziny . Polska macierz ciagle rozdrapywana i gnebiona zrywami narodu do pelnej demokratycznej suwerennosci stracila po raz kolejny swoj obraz i pelnie do zycia w swobodnym jej oddechu bo tak zdecydowala ( Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego ) WRON'a 13-go grudnia '81 roku kneblujac ich obywateli i osadzajac w wiezieniach ( obozach internowania ) . Demagogia i fanatyzm komunistycznych wladz pod wodza gen.Jaruzelskiego zdecydowala (WRON) , ze mozna zrobic wszystko z tym narodem nie pytajac ich o pelna aprobate czynow jakie wynikly ze stanu wojennego . Polska w swej powojennej historii nigdy nie miala normalnej historii i nie pozwolmy aby ponownie zamazane zostaly jej czarne stronice , bo od nich przyjdzie nasze pokolenie w jasniejszych jego barwach . .........Wczesniej tez powracal wspomnieniami do swojej aktywnosci spolecznej w latach '80 (czyt. "S")....... Nikt nie czepia sie tych co bili, werbowali, zabijali. Nikt nie ma pretensji do komunistow za wydawane rozkazy. Nikt nie wystawia rachunku sumienia tym co zdegenerowali spoleczenstwo. Nikogo nie zastanawia demagogia i patologia minionego 50-cio lecia. ........janan , mysle , ze cos tym ludziom od nas sie nalezy ! Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Zamordowani w stanie wojennym 01.02.07, 18:21 Gość portalu: Staruszek napisał(a): Nie neguję treści puenty.Tym ludziom naprawdę się należy,to w najmniejszym skrócie.Ale nie MONDREMU,ten nie dość ze więcej robi krzywdy niż pożytku zapiekłością i nienawiścią to na dokładkę uzyskuje efekt odwrotny od zamierzonego.Należy się wystrzegać takich ludzi.Aż rwie w okolicach... kiedy widzi się tak jawną niesprawiedliwość,po TYLU latach.Ze wstyd za to że jesteś Polakiem,wstyd za państwo słabiutkie i nieskuteczne w tym temacie za dzikich lustratorów za brak ich skuteczności,---ogień pod stosami nie chce płonąć.wstyd za pęd do kasy niezależnie od opcji politycznej itd itp.Tak można wymieniać w nieskończoność.Mnie wstyd(często bywam za granicą) za opinie o nas,nie przyznaję się że jestem polakiem ale przez małe p jak u tego pożal sie Boże M----O patrioty od siedmiu boleści.Wstyd mi za solidarność z lat 80 -81,bo nie o to chodziło.Ilekroć patrze w lustro przy goleniu i pomyśle na ten temat mam odruch wymiotny.Sam częściowo jestem temu winien.Nauczyłem sie przez te lata jakoś żyć odróżniając pojęcie państwa wrogiego i obcego jakim jest teraz od Ojczyzny matki.Jest lżej a ponadto jestem daleki od nienawiści,nie ujawniłem nikogo ze swoich prześladowców i tak już zostanie,nie jestem też gotów za przepraszanie wzorem Bujaka czy innych za solidarnośc przez duże S.Chyba życia nie starczy aby doczekać przynajmniej uznania,tak gęsto przy żlobie.I to jest właściwa puenta.Robienie list czy stosów nic tu nie zmieni tylko napędzi wyborców neolewicy.To przerażające jak rewolucja pożera własnych twórców.To historia ale niestety prawdziwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruszek Re: Zamordowani w stanie wojennym IP: *.dsl.bell.ca 01.02.07, 21:15 janan.....Dwie istotne sprawy poruszyles : 1) Tym ludziom sie nalezy ....naprawde co sie nalezy ?? wielu juz nie zyje , inni schorowani w trudnych warunkach socjalnych przechodza czesto obok mieszkan/domow w ktorych ich oprawcy oplywaja w dobrobyt , to jest ta niesprawiedliwosc !!! Znam wielu emigrantow z tego okresu , ktorzy poswiadczyli swoja postawa w sierpniu'80 a dzisiaj ledwo im starcza na zycie , wygnancy , opuszczeni i zdruzgotani swoja szlachetnoscia ich idealow.....nie , takich ludzi nie widac na swiecznikach , w aksamitach i luksusowych samochodach , na slonecznych plazach wsrod usmiechnietej dziatwy . 2) Nalezy odroznic pojecie panstwa wrogiego i obcego dla wielu ludzi .Pisze jedna z sygnatariuszy lustracji z grupy australijskiej: Niezrozumiały jest dla mnie fakt, że chociaż od przejęcia przez tzw. „ naszych ludzi” władzy, minęło ponad siedemnaście lat politycznymi wpływami nadal dysponują reżyserzy tego narodowego, grudniowego dramatu i nikt nie dąży do ujawnienia szczegółów spektaklu i rozliczenia odpowiedzialnych. Żadna inna wojna w historii naszego narodu nie dokonała w nas takiego spustoszenia jak właśnie ta ostatnia. To przecież właśnie ta, „polsko-jaruzelska” bestialsko zamordowała to, co było naszą największą siłą i gwarantem przetrwania lat niewoli i okupacji.To ta właśnie wojna doprowadziła do rozbicia narodowej jedności, zniszczyła wzajemne zaufanie, i umiejętnie zatarła granice pomiędzy dobrem i złem. Pietnascie lat temu, dnia 1 lutego 1992 Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął uchwałę, w której stwierdzono, że „wprowadzenie stanu wojennego w dniu 13 grudnia 1981 było nielegalne” lecz nadal nieuczyniono nic, aby Ci wszyscy, którzy brali udział w łamaniu tego prawa zostali ukarani. Autorzy stanu wojennego są wolnymi ludźmi i częstokroć mają się zdecydowanie lepiej od tych, „frajerów”, których w grudniu 81 wyciągali z domów i zamykali w więzieniach. Ich emerytury i apanaże sa zdecydowanie wyższe, oni nie mają koszmarnych snów i bolesnych wspomnień.(T.Swierczewski, swkatowice.mojeforum.net/do-wszystkich-czlonkow-sw-renty-i-emerytury- vt37 , 21.11.2006). Polska stała się wymarzonym miejscem dla czarnych interesów, mafii, rozrostu nowotworu kolesiostwa, klikowości i koterii , żyzną glebą dla nieuczciwości , kryzysów i afer. Tak trzymaj.....to oprawcy lubia !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Zamordowani w stanie wojennym 01.02.07, 22:38 Gość portalu: Staruszek napisał(a): > janan.....Dwie istotne sprawy poruszyles : > 1) Tym ludziom sie nalezy ....naprawde co sie nalezy ?? wielu juz nie zyje , > inni schorowani w trudnych warunkach socjalnych przechodza czesto obok > mieszkan/domow w ktorych ich oprawcy oplywaja w dobrobyt , to jest ta > niesprawiedliwosc !!!To nie tylko tak.Ja też dostałem propozycje wyjazdu w jedna stronę,i idiota odmówiłem twierdząc że tu są kości moich przodków choć właściwie dalej na wschodzie poza granicami i tylko na tym straciłem.Wtedy był wolny wybór tylko nie wiadomo było czy się wróci,co ze ślubna i dziećmi CCCP był imperium i nie było końca widać ale:Jest jednak to jedno ale,ci co wrócili opływaja w dostatek po zielonej karcie widzę ich domy a wręcz pałace zaczepili się u koryta,często współpracuja z moimi oprawcami i co z tego wynika,że byłem ciul i takim pozostanę.Nie jestem jeszcze dziadkiem, wręcz przeciwnie,pomagam takim jak ja bo mnie jednak się udało.Po wywaleniu działaczy z zakładu(za nowej władzy)nie szukałem daleko tylko pieniędzy po rodzinie aby rozkręcić biznes,bo parobkiem u obcych nie będę.Udało sie po 10 latach.Sam pracuję i jeszcze czterech takich jak ja,płacę ZUS dla esbeków i wątroba mi chyba zgnije nie z alkoholu tylko z nadmiaru żółci we krwi.A wróżyłem jakiemuś idiocie że tacy żyją krótko.Przygadał kocioł garkowi.A niech to... > Znam wielu emigrantow z tego okresu , ktorzy poswiadczyli swoja postawa w > sierpniu'80 a dzisiaj ledwo im starcza na zycie , wygnancy , opuszczeni i > zdruzgotani swoja szlachetnoscia ich idealow.....nie , takich ludzi nie widac > na swiecznikach , w aksamitach i luksusowych samochodach , na slonecznych > plazach wsrod usmiechnietej dziatwy .To wyżej.Są na świecznikach i całkiem dobrze się mają.Tylko ukrywają subtelne różnice.Zawsze mają w zanadrzu swoją niby patriotyczną przeszłość.Niech im wyjdzie bokiem lub na zdrowie jak kto woli. > 2) Nalezy odroznic pojecie panstwa wrogiego i obcego dla wielu ludzi .Pisze > jedna z sygnatariuszy lustracji z grupy australijskiej: > Niezrozumiały jest dla mnie fakt, że chociaż od przejęcia przez tzw. „ n > aszych > ludzi” władzy, minęło ponad siedemnaście lat politycznymi wpływami nadal > > dysponują reżyserzy tego narodowego, grudniowego dramatu i nikt nie dąży do > ujawnienia szczegółów spektaklu i rozliczenia odpowiedzialnych. Żadna inna > wojna w historii naszego narodu nie dokonała w nas takiego spustoszenia jak > właśnie ta ostatnia. To przecież właśnie ta, „polsko-jaruzelska” be > stialsk Ja bym nie wracał do tej wojny polsko-polskiej,nie warto.Jeśli po 89r. utworzyły sie nowe elity niszczące wszystko co polskie pod hasłem prywatyzacji,w domyśle kradzieży,to nic dziwnego że ob.polski jest wrogiem nr.1.Należy go tak obłupić ze środków dożyfcia aby na przyszłość nie miał żadnego pomysłu.Nawet najgorsi zaborcy z Bismarckiem na czele zostawiali jakiś kapitał odtworzeniowy dożycia.A nasza władza nowa nic,odetchnąć nie da.Dlatego między innymi każdy urzędnik czy przedstawiciel obecnego państwa jest dla mnie wrogiem śmiertelnym.Czych tylko na potknięcie i obłupienie nie patrząc na skutki.To nie moje państwo,nie o to chodziło.Z drugiej strony Ojczyzna,wspólnota mowy ,obyczaju kultury...to matka ,jak w tym się znależć.Też nie widać końca,życia już nie starczy a młodzi mahją wszystko daleko w d... Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Zamordowani w stanie wojennym 01.02.07, 23:05 Gość portalu: Staruszek napisał( >Staruszku.Przepraszam za błędy trochę się podnieciłem nie patrzyłem na błędy ani czerwone podkreślenia,aż zamiast pisać wyszło wyślij.Sorry.Dobrze myślisz,dobrze niby wszystko wiesz i tak naprawdę chodzi tylko o szczegóły.W poprzednim poście chciałem napisać więcej,ale tak wyszło jak wyszło.Nie mam też zaufania do tego forum,bo znowu spotkam jakiegoś bezmózgowca MONDREGO,któremu życzę jak najlepiej.Nie potrafię tylko pojąć dlaczego idiota swoją nienawiścią napędza wygraną neolewicy,ktoś to czyta ,skutki opłakane,już o tym wiem.Wiem że nie masz na to wpływu aby uciszyc tak kreatywnych:historyków:Ale poczytajcie historię W.Rewolucji Francuskiej.Czy to nie aby powrót do przeszłości?Chyba to jest jednak nieuniknione.Ani Pan ,ani ja nic nie wskóramy nienawiścia,zreszta ja z rodziną jestem od 15 lat na emigracji wewnętrznej wręcz banicji w nic nie chcę się angażować ze wszystkimi tego skutkami.To nie moje państwo ale jeszcze moja Ojczyzna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W.P. Re: Zamordowani w stanie wojennym IP: 212.109.135.* 02.02.07, 09:03 Janan2 znalazł bratnią duszę - Staruszka. Wypłakał mu się w rękaw, no i tak się zwierzył:"Ani Pan ,ani ja nic nie wskóramy nienawiścia,zreszta ja z rodziną jestem od 15 lat na emigracji wewnętrznej wręcz banicji w nic nie chcę się angażować ze wszystkimi tego skutkami.To nie moje państwo ale jeszcze moja Ojczyzna." Wniosek - jest to szczególnego gatunku FRUSTRAT, ma kłopoty ze sobą, męczy rodzinę, a na dodatek nic nie rozumie. Wyjaśniam, że to PAŃSTWO, którego janan2 nie uważa za swoje, to właśnie coś, co kształtowali od 1944 roku towarzysze Jaruzelski i Kiszczak (banda GRU, NKWD, UB, SB i oczywiście PZPR wraz z przystawkami ZSL i SD)- czyli jak ich wcześniej określiłem PASTUCHY. A gdy następnie po 1989 roku "okrągłostołowy układ" podtrzymywał dalej relikty zgniłych jego fundamentów, postawił na czele niby nowego PAŃSTWA ludzi o cechach MAŁYCH MITOMANÓW I LĘKLIWYCH NIEUDACZNIKÓW, wcześniej zależnych od PASTUCHÓW (Wiałęsę z Wachowskim i Mazowieckiego z Kozłowskim). Zapytaj właśnie ich jananie2 i staruszku o to, jakie PAŃSTWO zbudowali. Uprzedzam, odpowiedż będzie tylko taka: Staraliśmy się i nic nie dało się zrobić. Wicie rozumicie. No i wiele innych głupot na USPRAWIEDLIWIENIE. Musicie mieć pretensje też do siebie, że takim następnym PASTUCHOM daliście władzę - swoim postępowaniem. Nie powinniście mieć obaw, że SLDUP-y wrócą do władzy, gdy tylko zostanie ujawniona PRAWDA o PRL. Trzeba pokazać metody "pracy" brata Michnika, tatusia Cimoszewicza, działalność w ZSMP i PZPR towarzyszy - Kwaśniewskiego, Oleksego, Szmajdzińskiego, Jaskierni i Millera, a także wszystkich SŁUŻĄCYCH PRZESTĘPCZEMU SYSTEMOWI KOMUNISTYCZNEMU. Naprawiać PAŃSTWO otrzymane po takich POPAPRAŃCACH to zadanie na najbliższe dziesięciolecie i mam ufność, że Prezydentowi Kaczyńskiemu i Premierowi Kaczyńskiemu to się powiedzie. To nie są ludzie o mentalności PASUCHÓW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruszek Re: Gosciu W.P. IP: *.dsl.bell.ca 02.02.07, 21:36 Gosciu W.P. Pokielbasiles w tej kaszance , ze nawet salceson z tego bedzie kiepski i bigosu nie rusze ... wnosze , ze masz dobre intencje ....ale nie czuje tego blusa ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W.P. Czerwone Kapturki IP: 212.109.135.* 05.02.07, 08:05 Szanowne Czerwone Kapturki - Janan2 i Staruszek, tak się użaliły i wybaczyły SB- kom, że mają ptetensje do tych wszystkich, co nie mają ochoty i nie widzą potrzeby otulać WYBACZANIEM przestępców i drani KOMUNISTYCZNYCH. To dopiero pomieszanie z poplątaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quest Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: 67.69.36.* 02.02.07, 07:12 Przegladam niektore forum dyskusyjne w Gorzowie i tutaj i co zauwazm , ze staruszek ma wziecie w dyskusji o lustarcji, sprawiedliwym zawsze slowo razniej wychodzi , tego staruszkowi nie brakuje . Chcialbym aby wiecej takich bylo na tym forum a przedewszystkim w kraju . Musze sie bardziej zaglebic w te Wasze dyskusje , dzieki za temat , bardzo na czasie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robi Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie? IP: *.sulechow.net 02.02.07, 21:57 Czy jesteś za ujawnieniem wszystkich dokumentów z archiwum Instytutu Pamięci Narodowej? Wejdź na stronę podaną poniżej i odpowiedz na pytanie. Zobacz, co piszą inni. sulechowskie.info/viewtopic.php?t=9006 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quest Re: Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie? IP: 67.69.36.* 03.02.07, 08:19 Gość portalu: Robi napisał(a): > Czy jesteś za ujawnieniem wszystkich dokumentów z archiwum Instytutu Pamięci > Narodowej? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w 100% jestem za ujawnieniem !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie? 03.02.07, 09:55 Gość portalu: Quest napisał(a): > m za ujawnieniem !!!!Mam zasadnicze wątpliwości,przynajmniej jeśli chodzi o tak zwane galerie czy wystawki typu utrwalacz,przodownik pracy czy zasłużony dla ORMO czy PRL.To jest ten sam bolszewizm tylko młodszej daty.Choć mało prawdopodobne bo chyba te listy robi ktoś myślący to jednak jest możliwość skrzywdzenia niewinnych.Dlatego byłem i jestem za opcją Piłsudskiego czy Franko.Spalić zniszczyć,zakopać i do przodu.U nas jest już za póżno na taką operację.Praktycznie jesteśmy na etapie dajcie człowieka a teczka się znajdzie(to już było).Kocioł bulgocze i z tej piany nienawiści wyłonić się mogą różne gnomy.A co z tradycją polskiej tolerancji(oczywiście nie dla zbrodni)u nas nie było stosów wygnań czy banicji przynajmniej na taką skalę jak w Europie.Co się stało że uznane autorytety i osobowości jak Miłosz,Wałęsa,Szymborska i nie tylko zostały oplute przez nie douczonych parobczaków i przygotowuje się dla nich stosy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruszek Re: Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie? IP: *.dsl.bell.ca 03.02.07, 19:28 janan2 napisał: Spalić zniszczyć,zakopać i do przodu.U nas jest już za póżno na taką > operację.Praktycznie jesteśmy na etapie dajcie człowieka a teczka się > znajdzie(to już było).Kocioł bulgocze i z tej piany nienawiści wyłonić się mogą różne gnomy.A co z tradycją polskiej tolerancji(oczywiście nie dla zbrodni) ......Istnieje w tym co przekazales olbrzymie nieporozumienie , dokonano w kraju zbrodni , masowej zbrodni , ktora od wielu lat usiluje sie ukryc pod plaszczykiem przeroznych "cudacznych wyjasnien" a w miedzyczasie oprawcy dobijaja kraj . Nie ma w kraju tolerancji , kraj jest na "spedzie" a zagroda sie pali ...:o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quest Re: Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie? IP: 67.69.36.* 05.02.07, 05:09 Trafnie ujete staruszku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawie Robi Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie? - II IP: *.sulechow.net 03.02.07, 15:17 Robi podał adres do forum, ale żeby tam wejść trzeba zarejestrować się na tym forum. Ale warto. Na forum Sulechowskie strony jest dział Kalendarium, a w tym dziale jest temat: Agenci, SB, UB... - Ujawniać prawdę czy nie. Bez zarejestrowania na tamtym forum są widoczne tylko niektóre działy. Zarejestruj się tam i wpisz swój komentarz także na tamtym forum. Adres forum: sulechowskie.info/ Czy jesteś za ujawnieniem wszystkich dokumentów z archiwum Instytutu Pamięci Narodowej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ee Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 09:04 Tropiciele seksafer - str.4 Leszek Misiak, Piotr Nisztor Właścicielka znanej firmy turystycznej z Warszawy Anna R.-K. złożyła skargę w prokuraturze na natrętnego erotomana składającego jej sprośne propozycje. Prokuratura bada, czy chodzi o Adama Michnika, redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, bezwzględnie ścigającej seksaferzystów i molestujących. Czy rzeczywiście Adam Michnik jest natrętem, który rzucał kobiecie niemoralne propozycje i wysyłał namiętne SMS-y? Prokuratura wyjaśni sprawę; przesłanki, które przedstawia kobieta, nie pozwalają rozstrzygnąć tego od razu. Jakkolwiek zakończy się sprawa prokuratorska, Michnik na własnej skórze doświadcza, że wystarczy niepotwierdzone oświadczenie, doniesienie, SMS, nieprzesądzające do końca o winie, aby osobę, która została obwiniona, zmieszać z błotem. Nazwać „seksualnym zboczeńcem”, wywołać seksaferę, której w rzeczywistości mogło nie być. > Zrób mi laskę Zdesperowana kobieta złożyła pismo w sprawie składanych drogą elektroniczną seksualnych propozycji i miłosnych SMS-ów. 27 listopada 2006 r. w Prokuraturze Krajowej, skąd przesłano je do prokuratury śródmiejskiej. Prosi o pomoc w wyzwoleniu jej z „nagonki”. W rozmowie z „Gazetą Polską” Anna R.-K. opowiedziała całą historię. Ponieważ w dniu oddania numeru do druku wycofała się z oficjalnych wypowiedzi na naszych łamach, nie cytujemy jej, opisujemy jedynie w skrócie jej sprawę. Zamierzaliśmy nawet zmienić w artykule jej personalia, ale ponieważ wcześniej podała je prasa, ograniczamy się do inicjałów nazwiska. 15 lipca 2004 r. w siedzibie „Gazety Wyborczej”, podczas bankietu z udziałem komisarza europejskiego Güntera Verheugena, prezydenta Kwaśniewskiego i premiera Millera, gdzie poznała Michnika, starała się przekonać naczelnego „Gazety Wyborczej”, by zgodził się umieścić reklamę jej firmy na okładce „Wysokich Obcasów” z 50-procentowym upustem. Według niej było to zasadne, bo umieszczała reklamy w „GW” od 15 lat i współtworzyła dodatek gazety – „Turystykę”. Przyznaje, że starała się zdobyć przychylność Michnika, przesyłając mu listy z komplementami oraz wręczając upominki. Wówczas otrzymała drogą elektroniczną propozycję o treści: „zrób mi laskę”. Od kogo? Anna R.-K. przyznaje, że nie wie, ma jednak podejrzenia, że był to Michnik. Zrozumiała wówczas, jak mówi, że kwestia reklamy na okładce jest uzależniona od intymnych stosunków z redaktorem naczelnym. > Czuła się zastraszana Jak opowiadała „GP”, odtąd otrzymywała również SMS-y, jeździły za nią samochody z logo Agory. Taka sytuacja trwała prawie dwa lata, kobieta czuła się zastraszana. Nie uległa jednak, bo, jak mówi, kieruje się w życiu twardymi zasadami. Od połowy października i na początku listopada ubiegłego roku na komórkę właścicielki biura turystycznego zaczęły lawinowo przychodzić nocne SMS-y, nawet po 20. Niektóre były, jak wspomina, nawet romantyczne. „Myślę, że przyjdzie czas, że i ty mnie będziesz mogła kochać” czy „Ja jestem twój Adam i to ja cię kocham”. Wiadomości przychodziły z dwóch numerów telefonów – jeden należał do firmy wynajmującej samochody, pod drugim zgłaszało się biuro turystyczne. Nikt pod tymi numerami nie potrafił wytłumaczyć Annie R.-K., kto i dlaczego wysyłał do niej po nocach takie teksty. Jednak, jak utrzymuje, na nazwisko Michnik wszyscy kończyli rozmowę. Pani Anna zaznacza, że nie ma dowodów, że za tymi SMS-ami i e-mailami stał Adam Michnik, którego mimo wszystko, jak mówi, ceni za dorobek i osiągnięcia. Jednak poszlaki, zdaniem pani Anny, na to wskazują. Kobieta poprosiła o wyjaśnienie sprawy prokuraturę. Robert Myśliński z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście potwierdza, że zawiadomienie Anny R.-K. wpłynęło do prokuratury. – Prowadzimy czynności sprawdzające. Nie jest to jeszcze postępowanie „w sprawie”. Po rozpoznaniu zgłoszenia będziemy mieli 30 dni na podjęcie decyzji o wszczęciu postępowania – mówi prokurator Myśliński. Po tym, jak zgłosiła sprawę śledczym, dwukrotnie do Anny R.-K. dzwonił bliski znajomy Michnika, znany od lat z ekscentrycznego zachowania jeden z lewicowych dziennikarzy – stały bywalec salonów towarzysko-politycznych. Rzekomo namawiał ją, by wycofała sprawę z prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Podziękowania dla NSZZ Rolników Indywidualnych S 03.02.07, 16:29 Panom: Józefowi Leszczyńskiemu i Stanisławowi Stolarkowi oraz Zarządowi Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych "Solidarność" Województwa Lubuskiego serdecznie dziękuję za zaproszenie na wczorajsze Spotkanie Noworoczne w Sali Wiejskiej na Osiedlu Poznańskim! Dziękuję również za słowa wsparcia wobec akcji ujawniania funkcjonariuszy reżimu komunistycznego, które padły ze strony organizatorów spotkania, jak i licznych osób przyjezdnych. Jest to tym cenniejsze, że sprawą tą interesują się również mieszkańcy małych miejscowości. Organizatorom imprezy gratuluję wyśmienitej oprawy kulinarnej i artystycznej! Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa 06.02.07, 11:45 www.sw.org.pl/grozba.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzowianin Re: Obywatel Wieczorek założył swój prywatny IPN IP: *.gorzow.mm.pl 06.02.07, 12:24 czy naprawde nie ma lepszych tematów do dyskusji, niz lista stworzona przez człowieka, który wraz z doradcą wojewody Zbanyszkiem wydawał kiedyś pisemko o wiele mówiącej nazwie "Oszołom"? Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Brawo Koszalin!! 26.02.07, 21:43 Prokuratorzy koszalińskiego oddziału IPN prowadzą śledztwo w sprawie znęcania się nad działaczem podziemnej "Solidarności" Tadeuszem Wołyńcem przez tamtejszych funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa. "Śledztwo ma charakter rozwojowy i obecnie wykonujemy szereg czynności procesowych" - poinformował w środę PAP naczelnik koszalińskiego oddziału Komisji prokurator Dariusz Wituszko. W październiku 1984 roku Tadeusz Wołyniec został porwany z ulicy przez funkcjonariuszy SB i wywieziony nieoznakowanym samochodem służbowym do lasu. Tam funkcjonariusze grozili mu pozbawieniem życia i poniżali. "Esbecy grozili mi bronią i domagali się, żebym wydał swoich kolegów z >Solidarności<, ale się nie złamałem. Jeśli to śledztwo nic nie da, złożę skargę do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu" - powiedział PAP Tadeusz Wołyniec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Sławomir Wieczorek - lustrator amator i jego fotki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 16:12 album.com.pl/zdjecie.php?p=67&al=16199&start=60&start_opinie=&prestop=&prestzd=&zm=zo&lz=68&so=&pns=7&do= w lewym górnym rogu tam gdzie tytuł są po lewej i prawej stronie takie białe trójkąciki. Kliknięcie na którykolwiek przełącza na zdjęcia po prawej lub lewej stronie Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Emerycie, rencisto, pielęgniarko!.. 07.03.07, 16:56 ... przeczytaj, ile łożysz na komunistycznego zbrodniarza! www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20070307&id=po02.txt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz oraz pomyśl ile cię kosztuje Sławomir Wieczorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 18:43 Bo Sławuś jako bezrobotny od wielu lat albo na kimś musi pasożytować albo ma dochody które ukrywa przed Skarbem Państwa - ergo oszukuje. Zatem emerycie, pielęgniarko i rencisto czy kim tam jesteś zobacz na kogo łożysz kasę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: oraz pomyśl ile cię kosztuje Sławomir Wieczor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 06:23 sowieckich sługusów strach oblatuje, rozliczyc zdrajców! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Dane z adnotacjami opublikuje IPN - amatorzy won IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 07:47 Te dane powinny i będą opublikowane ale nie przez kogoś takiego jak Wieczorek bo już z racji swojego wieku ten facet mnie obraża Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zawstydzony Re: Dane z adnotacjami opublikuje IPN - amatorzy IP: *.ec.zgora.pl 08.03.07, 08:32 To na co Pan czekał 17 lat? Czemu Pan nie publikował? Teraz jak znalazł się ktoś odważny to ma Pan pretensje? To wstyd że Polska wzorem innych byłych krajów komunistycznych nie rozliczyła tych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 żeby publikować trzeba wiedzieć co 08.03.07, 18:55 Jest taka reklama mleka często powtarzana w radio w 1 Pani pyta dzieci skąd się bierze mleko. Dzieci odpowiadają: Daje je krówka , kózka i owieczka. Na to dodaje Michaś z miasta: Daje je Linda , Hołowczyc,Kajah i Szrek. Co ty Michasiu opowiadasz - pyta skonfundowana Pani. No tak -mówi Michaś - sam widziałem w telewizji Dawali i mówili: "Pij mleko ,będziesz wielki" Otóż Pan Sławomir mniej więcej tak zna się na tamtych czasach jak ten Michaś na mleku. Gdyby uznać kryteria którymi ten facet się posługuje to NIE BYŁOBY POLAKA który nie powinien znaleźć się na tej liście nie wyłączając jego rodziców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwent Re: oraz pomyśl ile cię kosztuje Sławomir Wieczor IP: *.ec.zgora.pl 08.03.07, 08:24 Chciałoby się Pana Sławka za pasożytnictwo do obozu pracy wsadzić albo na 3 lata do wojska do karnej kompanii w Orzyszu, badź też przepuścić przez ścieżkę zdrowia na komendzie, a tu nic możecie sobie tylko pogadać i pomarzyć towarzysze. Panie Wieczorek nie daj się Pan czerwonej zarazie! Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Pan Wieczorek niestety pomaga czerwonej zarazie 08.03.07, 18:57 Dzięki niemu ludzie przestaną zwracać uwagę na tego typu publikacje Po prostu dojdą do wniosku ,że to w całości lipa. Dlatego należy poczekać na publikację IPN Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Pamiętajmy o ofiarach!!!!! 08.03.07, 19:36 Może porozmawiajmy esbecy z "Listy" o ofiarach stanu wojennego . Warto przypomnieć wszystkim,że nie było tak słodko, jak panowie z SB to tu w komentarzach opisują. Michal Adamowicz - lat 26, zmarl w Lubinie od rany postrzalowej zadanej przez milicje 31 sierpnia 1982. Antoni Browarczyk - lat 23, zginal w Gdansku 17 grudnia 1981 od postrzalu w glowe. Wojciech Cieslewicz - lat 29, zmarl w wyniku pobicia 13 lutego 1982 podczas manifestacji w Poznaniu. Jozef Czekalski - lat 48, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Wladyslaw Durda - zmarl w nocy z 3/4 maja 1982 w wyniku zatrucia gazami lzawiacymi uzytymi przez ZOMO w Szczecinie. Jozef Giza - lat 24, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Joachim Gnida - lat 28, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Ryszard Gzik - lat 35, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Waclaw Kaminski - lat 32, zmarl w wyniku uszkodzenia czaszki petarda gazowa i pobicia 11 listopada w Gdansku Tadeusz Kosecki - zmarl pobity w czasie pacyfikacji Politechniki Wroclawskiej 17(?) grudnia 1981. Stanislaw Krolik - lat 39, zmarl w wyniku pobicia 10 listopada 1982 w Warszawie przez funkcj. ZOMO. Boguslaw Kopczak - lat 28, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Jolanta Lenartowicz - lat 19, zmarla w wyniku obrazen odniesionych 3 maja 1982 w Warszawie. Wlodzimierz Lisowski - lat 67, zmarl 13 lipca 1982 w wyniku pobicia przez funkcj. milicji na Rynku Krakowskim. Bernard Lyskawa - lat 56, zmarl 1 maja 1983 w Krakowie na zawal serca podczas ucieczki przed funkcj. milicji. Piotr Majchrzak - lat 19, zmarl w wyniku pobicia 13 maja 1982 w Poznaniu, przez funkcj. ZOMO. Kazimierz Michalczyk - lat 27, zmarl we Wroclawiu w wyniku ran odniesionych 31 sierpnia 1982. Andrzej Pelka - lat 20, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Mieczyslaw Pozniak - lat 26, zmarl 31 sierpnia 1982 w Lubinie od rany postrzalowej brzucha. Stanislaw Raczek - lat 36, z Kielc, zmarl w wyniku pobicia 31 sierpnia 1982 przez funkcj. milicji. Mieczyslaw Radomski - zginal w Warszawie podczas manifestacji 3 maja 1982. Piotr Sadowski - lat 22, zmarl 31 sierpnia 1982 w Gdansku wskutek niewydolnosci ukladu oddechowego spowodowanego duzym stezeniem gazow lzawiacych. Ryszard Smagur - lat 29, zginal 1 maja 1983 w Nowej Hucie ugodzony w szyje pociskiem gazowym. Jan Stawisinski - lat 22, KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Adam Szulecki - zmarl w wyniku pobicia 3 maja 1982 w Warszawie przez funkcj. ZOMO. Andrzej Trajkowski - lat 32, zginal 31 sierpnia 1982 w Lubinie od rany postrzalowej w glowe. Zbigniew Wilk - lat 30, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. Eugeniusz Wilkomirski - lat 54, z Czestochowy, zmarl w wyniku pobicia 1 wrzesnia 1982 przez funkcj. ZOMO. Bogdan Wlosik - lat 20, zginal 13 pazdziernika 1982 zastrzelony przez funkcj. MO (w cywilu) podczas demonstracji w Nowej Hucie. Tadeusz Wozniak - lat 49, zmarl w wyniku pobicia 31 sierpnia 1982 we Wroclawiu przez funkcj. ZOMO. Zenon Zajac - lat 22, z KWK "Wujek", zginal 16 grudnia 1981. WIELE OSOB POZBAWIONO ZYCIA W INNYCH OKOLICZNOSCIACH, a najglosniejszym takim przypadkiem byla smierc Grzegorza Przemyka - lat 19, maturzysty z Warszawy. Można wybaczyć , lecz zapomnieć nigdy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz to niech Pan nie zapomina to są dane znane od lat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:22 po to je upubliczniono żeby ludzie o tych co zginęli i o tych co ich zabili - pamiętali. Więc proszę zbierać takie dane na swoim kompie i może Pan je udostępniać ile dusza zapragnie ale Pan który przecież doświadczenie z tamtych czasów ma praktycznie żadne tworzy własne listy które jedynie ZNIECZULAJĄ ludzi na takie informacje. Więcej - tworzą wrażenie niewiarygodnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyubek Re: Pamiętajmy o ofiarach!!!!! IP: *.ztpnet.pl 08.03.07, 21:44 Panie Sławku widać ze ubecy kontratakują. O dziwo korzystają ze zgniłej imperialistycznej techniki komputerowej. Na szczęście nie opanowali całego świata dzięki czemu nie zatłukli gdzieś twórców zaawansowanych technologii informatycznych. Zamiast komputerów mielibyśmy tylko Katyń i więzienie na Mokotowie, Montelupich, Zamarstynowie, Zamku Lubelskim......i gorzowskich ubeków gnojących gorzowską młodzież w latach 80tych. Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_wieczorek Zbrodnicza działalność Grupy "D"! 13.03.07, 21:14 ekai.pl/serwis/?MID=11449 Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Zabójstwo Popiełuszki było partaniną tysiąclecia 14.03.07, 08:51 Różne rzeczy widywałem ale tak spie..nej akcji to jeszcze nie. Toż dzisiaj pierwszy lepszy małolat załatwiłby to kijem w pięć sekund i to bez śladów. Podejrzenia ,że Popiełuszkę skasowała spec grupa "D" jest obrazą dla św.pamięci Mundzia Perka. Wieczorek - Wy jak coś pierdzielniecie to jak pijany o beton Odpowiedz Link Zgłoś