29.12.07, 21:07
Wie moze ktos czy jutro sa czynne sklepy, zeby wyskoczyc na jakies
male zakupy, chodzi o te sklepy na rynku.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka