11.08.03, 12:24
Czy zmowa stacji benzynowych w ZG nie powinna zostac
zbadana przez UOKIK? Wszedzie cena oscyluje wokol 3.45,
a poza ZG jest zdecydowanie taniej - nawet w malych
miejscowosciach i wioskach.
Dranstwo.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka