osm 11.08.03, 12:24 Czy zmowa stacji benzynowych w ZG nie powinna zostac zbadana przez UOKIK? Wszedzie cena oscyluje wokol 3.45, a poza ZG jest zdecydowanie taniej - nawet w malych miejscowosciach i wioskach. Dranstwo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj