Gość: michel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 21:51 Czy w ofercie Hayah przewidziano coś takiego jak roaming???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj