joasia_23 17.12.05, 10:43 Czy móglby ktoś przesłać mi na maila standardowe dzwonki z tego modelu ? Mój mail joasia.b@buziaczek.pl z góry dziekuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj