Gość: PLaton
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.03.06, 14:44
Witam wszystkich.Moj problem polega na tym ze chce kupic nowy
telefonych.Najbardziej do gustu przypadły mi samsung sgh d600 i sony ericsson
w800.Teraz mam dylemat bo nie wiem ktory z nich wybrac? Pomozecie?