Dodaj do ulubionych

w800 vs d600

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 14:44
Witam wszystkich.Moj problem polega na tym ze chce kupic nowy
telefonych.Najbardziej do gustu przypadły mi samsung sgh d600 i sony ericsson
w800.Teraz mam dylemat bo nie wiem ktory z nich wybrac? Pomozecie?
Obserwuj wątek
    • blq Re: w800 vs d600 08.03.06, 17:07
      temat setki razy walkowany na przeroznych forach.

      oczywiscie telefony wybrales dobre. natomiast to, ktory z nich, to juz wszystko
      zalezy od tego, czy bardziej zalezy Ci na baterii, mp3 i aparacie (choc dwa
      ostatnie w800 ma tylko troche lepsze), czy na mozliwosci podłączenia do TV,
      wiekszym wyswietlaczu i eleganckim sliderze.

      PS. d600 ma jeszcze 2 powazne wady:
      - brak wibracji z melodią jednoczesnie
      - wyswietlacz się kurzy :/
      • ja-kasiaa Re: w800 vs d600 08.03.06, 17:42
        Ja na twoim miejscu brałabym oczywiście w800:D
        • Gość: Greg Re: w800 vs d600 IP: *.acn.waw.pl 08.03.06, 19:52
          A ja zdecydowanie D600 - nie podoba mi się styl W800, wolę telefony, powiedzmy,
          eleganckie, ale jednocześnie funkcjonalne, a taki jest D600.
          • Gość: bartek Re: w800 vs d600 IP: *.multifox.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.06, 09:16
            Z tego co widzialem D600 robi średniej jakosci zdjęcia, natomiast W800 robi
            naprawde COOL :D Tylko w tej kwesti moge narazie doradzic, bo widzialem jak
            wygladają zdjecia po zrzuceniu na kompa.

            Pozdrawiam
            • Gość: Greg Re: w800 vs d600 IP: *.acn.waw.pl 09.03.06, 14:30
              Jeszcze MP3 w telefonie mogę zrozumieć, ale zdjęć telefony nie będą nigdy
              robiły takich, jak niezłe cyfrówki...
              • yavorius Re: w800 vs d600 09.03.06, 14:31
                No kochany, nigdy nie mów nigdy.

                A to:

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=37762014
                3,2 MPx...
                • Gość: Greg Re: w800 vs d600 IP: *.acn.waw.pl 09.03.06, 17:00
                  OK, chociaż IMHO 3,2MPix to jeszcze trochę mało... Inna rzecz, dodajmy zoom
                  optyczny i zrobi się nie telefon z aparatem, a aparat z telefonem :-))
              • blq nigdy... w przeciągu najbliższych 2-3 lat :D 09.03.06, 14:41
                oczywiscie myśląc dzisiejszymi miarami, sprawa wydaje się beznadziejna.
                soczewki, matryce, cała optyka.... gdzie to się zmieści itp itd....

                ale nowe materiały, miniaturyzacja, nowa "filozofia" aparatu cyfrowego -
                luuuudzie, naprawde chcecie za pare lat śmiać się ze swoich postów???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka