Dodaj do ulubionych

Nokia 6020

08.11.06, 08:41
Nie moge wyslac fotki na meila, bo trzeba cos ustawic w MULTIMEDIA. Nie moge
znalezc tej opcji. Moze ktos mi pomoc?
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Nokia 6020 08.11.06, 08:43
      W jakiej sieci masz telefon?
      • camilla3 Re: Nokia 6020 08.11.06, 08:54
        yavorius napisał:

        > W jakiej sieci masz telefon?

        Mieszkam za granica... buuu...
        • yavorius Re: Nokia 6020 08.11.06, 09:07
          Nie pytam, gdzie mieszkasz, tylko w jakiej sieci masz telefon:)

          Zwróć się do operatora o ustawienia usług/
          • camilla3 Re: Nokia 6020 08.11.06, 09:14
            NetCom
            • yavorius Re: Nokia 6020 08.11.06, 09:22
              netcom.no/ota/
              • camilla3 Re: Nokia 6020 08.11.06, 09:32
                Serdeczne dzieki. Oszczedziles/as mi wycieczki do operatora.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka