camilla3 08.11.06, 08:41 Nie moge wyslac fotki na meila, bo trzeba cos ustawic w MULTIMEDIA. Nie moge znalezc tej opcji. Moze ktos mi pomoc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
camilla3 Re: Nokia 6020 08.11.06, 08:54 yavorius napisał: > W jakiej sieci masz telefon? Mieszkam za granica... buuu... Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Nokia 6020 08.11.06, 09:07 Nie pytam, gdzie mieszkasz, tylko w jakiej sieci masz telefon:) Zwróć się do operatora o ustawienia usług/ Odpowiedz Link Zgłoś
camilla3 Re: Nokia 6020 08.11.06, 09:32 Serdeczne dzieki. Oszczedziles/as mi wycieczki do operatora. Odpowiedz Link Zgłoś