IP: *.server.ntli.net 22.03.05, 18:27
co moge zrobic z matyjasow
Obserwuj wątek
    • siostraheli Re: matyjasy 22.03.05, 18:34
      wszystkie przepisy, ktore pokaza ci sie w przegladarce pod haslem sledzie:
      salatki, pasty, sledzie w oleju, w smietanie, pod pierzynka itd. To wszystko z
      matiasow czy matiesow (jak zwal)
      • jacek1f Re: matyjasy - o wlasnie:-) n/t 22.03.05, 21:09

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka