Gość: koski IP: *.inowroclaw.mm.pl 01.11.09, 22:30 Witam. Prośba... Kto w oryginale wykonuje tę piosenkę, może tytuł? www.youtube.com/watch?v=2Nv1JrWdaEQDzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj