Gość: aleksandra
IP: *.147.227.144.nat.umts.dynamic.eranet.pl
19.02.10, 13:30
The Prodigy w Polsce 22 maja 2010 roku!
legendarny i kultowy zespół The Prodigy tworzący elektroniczną muzykę klubową,
autorzy hitów: Out Of Space, Smack My Bitch Up, No Good (Start The Dance),
Breathe, Firestarter, Poison czy Voodoo People wystąpi w maju na pierwszym
koncercie w Warszawie. Źródło:
The
Prodigy w Polsce