IP: *.emu.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.04, 21:38
SLYSZELISCIE COS NA TEN TEMAT- CHODZA NA RADIOSTACJI?
Obserwuj wątek
    • Gość: jazgot Re: ALCAZAR IP: *.elblag.dialog.net.pl 13.03.04, 23:34
      ale o co chodzi?
      • h8red Re: ALCAZAR 14.03.04, 10:39
        Gość portalu: jazgot napisał(a):

        > ale o co chodzi?

        Pewnikiem o grupę, która swego czasu nagtała "Crying at the discotheque". Fajny
        zresztą kawałek.
        • mentor Re: ALCAZAR 14.03.04, 20:12
          homo szwedzi ktorzy lubuja sie w disco 70 latach
          • vulture Re: ALCAZAR 14.03.04, 21:35

            Grupa Alcazar udowodniła, iż możliwe jest zjebanie piosenki Human League.
            • h8red Tiaaaa 14.03.04, 22:04
              Nie oni pierwsi i nie oni ostatni.
              • Gość: fasf Re: Tiaaaa IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.04, 23:27
                asfdf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka