Gość: teddy
IP: 62.233.138.*
28.02.02, 00:21
Wierzę, że także i fani KRAFTWERK się odezwą. Chyba żaden zespół nie miał
takiego wpływu na rozwój tylu gatunków muzycznych. Ich wpływy widoczne są w
nowej fali (XTC, DEVO, STRANGLERS), new romantic (VISAGE, ULTRAVOX i wczesny
DEPECHE MODE), szeroko rozumianym techno (CHEMICAL BROTHERS, LEFTFIELD,
UNDERWORLD) czy ambient (AUTECHRE, ORBITAL). Sporo też przeniknęło do
twórczości GARY NUMANA, X mal DEUTSCHLAND czy nawet RAMMSTEIN.
Miałem szczęście widzieć ich na trzech koncertach na żywo. Niesamowite
wrażenie, którego nie da się z niczym porównać. Może i te brzmienia się
zestarzały, ale ich muzyka na pewno nie.
Moje ulubione numery: "AUTOBAHN" "SPIEGELSAAL" "NEON LIGHTS" "FRANZ SCHUBERT"
"TOUR DE FRANCE" i "COMPUTER LOVE".