IP: 62.233.138.* 28.02.02, 00:21
Wierzę, że także i fani KRAFTWERK się odezwą. Chyba żaden zespół nie miał
takiego wpływu na rozwój tylu gatunków muzycznych. Ich wpływy widoczne są w
nowej fali (XTC, DEVO, STRANGLERS), new romantic (VISAGE, ULTRAVOX i wczesny
DEPECHE MODE), szeroko rozumianym techno (CHEMICAL BROTHERS, LEFTFIELD,
UNDERWORLD) czy ambient (AUTECHRE, ORBITAL). Sporo też przeniknęło do
twórczości GARY NUMANA, X mal DEUTSCHLAND czy nawet RAMMSTEIN.
Miałem szczęście widzieć ich na trzech koncertach na żywo. Niesamowite
wrażenie, którego nie da się z niczym porównać. Może i te brzmienia się
zestarzały, ale ich muzyka na pewno nie.
Moje ulubione numery: "AUTOBAHN" "SPIEGELSAAL" "NEON LIGHTS" "FRANZ SCHUBERT"
"TOUR DE FRANCE" i "COMPUTER LOVE".
Obserwuj wątek
    • Gość: Toto Re: KRAFTWERK IP: *.proxy.aol.com 28.02.02, 04:45
      Widzialem ich raz .Dobre 20 lat temu,nie zapomne.
      Do listy utworow dodam MODEL.
    • Gość: mefisto Re: KRAFTWERK IP: *.chello.pl 28.02.02, 08:49
      "Tour de France", "Expo 2000"
      niestety nie byłam na ich koncercie ...
      co do wpływu na rozwój muzyki zgadzam się w 100%
      • Gość: gramer Re: KRAFTWERK IP: 209.33.155.* 28.02.02, 17:29
        Tak jakos sie zlozylo, ze nie tak dawno niemal nieustatnie sluchalem ich
        plyty "Radio-activity", ktora mi sie podoba o wile bardziej niz cala masa nowej
        elekroniki.
    • Gość: dOjcze Re: KRAFTWERK IP: *.toya.net.pl 28.02.02, 17:31
      polecam plyte atom hearta z koverami kraftwerku w stylistyce
      poludniowoamerykanskiej, czyli chacharumba. naprawde sliczne.
      atomheart pod szyldem tym razem Senor Coconut Y Su Conjuto.
    • Gość: stv Re: KRAFTWERK IP: *.toya.net.pl / 10.0.212.* 28.02.02, 17:41
      www.kraftwerk.de/
      • adamoose Re: KRAFTWERK 28.02.02, 18:15
        A słyszeliście Radio-activity w wykonaniu "The Ukrainians" ?
        • tomex2 Re: KRAFTWERK 19.03.02, 22:59
          adamoose napisał(a):

          > A słyszeliście Radio-activity w wykonaniu "The Ukrainians" ?

          Cool to musi być niezłe
          A słyszałes The Model w wykonaniu kapeli z USa nieistniejącej juz BIG BLACk
          Grała noise rock

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka