Dodaj do ulubionych

ktos sie zna na LADYTRON?

26.09.04, 12:14
taki kawalek Manila..
(www.sing365.com/music/lyric.nsf/Manila-lyrics-Ladytron/F3C32B70FAD1F29548256E08000992AB)
czy wysdstepuje na jakims albumie, czy istnieje tylko w mixie seelenluft( no
cicatrix)coś pięknego..
Obserwuj wątek
    • zoe82 Re: ktos sie zna na LADYTRON? 26.09.04, 21:13
      ten link co podales jest jakis lewy uncertain
      • tuti ktos sie nie zna na LADYTRON 26.09.04, 21:43
        ze niby lewy link
        kto tu jest lewy
        gratuluje spostrzegawczosci
        zapewniam ze link zadziala jak nie skopiujesz ')' na koncu
        Dzięki za iście konkretną odpowiedz; jesli ladytron kojarzy Ci sie tylko z velvet..
        laisse tomber!uncertain
        • Gość: zoe Re: ktos sie nie zna na LADYTRON IP: *.chello.pl 27.09.04, 07:19
          :p
          • tuti syndrom 27.09.04, 13:39
            nieodpowiedzianego postu, ze musisz cos napisac jak nikt nie pisze ? smile
            no a ja ciagle sie męczę z tą manilą smile
            on my plane to manila..
            • Gość: tricky kid Re: syndrom IP: *.ew.pl 27.09.04, 16:24
              nie jestes zbyt przewrazliwiona tuti?zoe chciala byc mila a Ty jej tu
              wymyslasz ... :]
              • tuti syndrom irytacji na braki konkretowe 27.09.04, 19:03
                jestem
                i co teraz?
                pomoze to zoe w oddzieleniu ladytron od soundtracku, czy mi w wykoncypowaniu co
                z tą manilą ?smile
                • Gość: tricky kid Re: syndrom irytacji na braki konkretowe IP: *.ew.pl 27.09.04, 19:24
                  eh zadziorna tuti. daj juz biednej zoe spokój :] tak to Twój post odszedłby juz
                  w zapomnienie a przynajmniej zoe go podtrzymala ...
                  • tuti dość syndromow więcej Ladytronów! 27.09.04, 21:55
                    widzisz dobrze nam idzie mamy szanse pobic post <<Czego sluchasz w tej chwili!>>
                    i co to wszystko na mnie, ze zle linka, ze zadziorna, ze przewrazliwiona , ze
                    niby ja cos od zoe chce, jejku! co jeszcze?
                    moze w koncu o Manili ktos?smile
    • zoe82 Re: ktos sie zna na LADYTRON? 26.09.04, 21:15
      a tak btw to Ladytron kojarzy mi sie tylko ze sciezka do "Velvet Goldmine" ...
    • Gość: modrzew Re: ktos sie zna na LADYTRON? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 13:21
      Jedyne co Manila ma wspolnego z Ladytron to to :
      www.discogs.com/release/220194
      Manila to piosenka Seelenluft i jezeli moge cos polecic to polecam remix Ewana Pearsona
      A jesli mowa o Ladytron to polecam Evil [tak wlasciwie to Pearson tez zrobil zajefantastyczny remiks tego kawalka tongue_outPP]
      • tuti wiec podpucha 28.09.04, 14:29
        a to skubancy po co dawali tekst manili pod ladytronem (vide pierwszy link)
        po prostu kompilacja ladytronu.
        tak tak, pearsona mix ok, ale wole cicada

        dzieki,to by wiec bylo na tyle w tym wątku
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka