tuti 26.09.04, 12:14 taki kawalek Manila.. (www.sing365.com/music/lyric.nsf/Manila-lyrics-Ladytron/F3C32B70FAD1F29548256E08000992AB) czy wysdstepuje na jakims albumie, czy istnieje tylko w mixie seelenluft( no cicatrix)coś pięknego.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zoe82 Re: ktos sie zna na LADYTRON? 26.09.04, 21:13 ten link co podales jest jakis lewy Odpowiedz Link Zgłoś
tuti ktos sie nie zna na LADYTRON 26.09.04, 21:43 ze niby lewy link kto tu jest lewy gratuluje spostrzegawczosci zapewniam ze link zadziala jak nie skopiujesz ')' na koncu Dzięki za iście konkretną odpowiedz; jesli ladytron kojarzy Ci sie tylko z velvet.. laisse tomber! Odpowiedz Link Zgłoś
tuti syndrom 27.09.04, 13:39 nieodpowiedzianego postu, ze musisz cos napisac jak nikt nie pisze ? no a ja ciagle sie męczę z tą manilą on my plane to manila.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tricky kid Re: syndrom IP: *.ew.pl 27.09.04, 16:24 nie jestes zbyt przewrazliwiona tuti?zoe chciala byc mila a Ty jej tu wymyslasz ... :] Odpowiedz Link Zgłoś
tuti syndrom irytacji na braki konkretowe 27.09.04, 19:03 jestem i co teraz? pomoze to zoe w oddzieleniu ladytron od soundtracku, czy mi w wykoncypowaniu co z tą manilą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tricky kid Re: syndrom irytacji na braki konkretowe IP: *.ew.pl 27.09.04, 19:24 eh zadziorna tuti. daj juz biednej zoe spokój :] tak to Twój post odszedłby juz w zapomnienie a przynajmniej zoe go podtrzymala ... Odpowiedz Link Zgłoś
tuti dość syndromow więcej Ladytronów! 27.09.04, 21:55 widzisz dobrze nam idzie mamy szanse pobic post <<Czego sluchasz w tej chwili!>> i co to wszystko na mnie, ze zle linka, ze zadziorna, ze przewrazliwiona , ze niby ja cos od zoe chce, jejku! co jeszcze? moze w koncu o Manili ktos? Odpowiedz Link Zgłoś
zoe82 Re: ktos sie zna na LADYTRON? 26.09.04, 21:15 a tak btw to Ladytron kojarzy mi sie tylko ze sciezka do "Velvet Goldmine" ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: modrzew Re: ktos sie zna na LADYTRON? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 13:21 Jedyne co Manila ma wspolnego z Ladytron to to : www.discogs.com/release/220194 Manila to piosenka Seelenluft i jezeli moge cos polecic to polecam remix Ewana Pearsona A jesli mowa o Ladytron to polecam Evil [tak wlasciwie to Pearson tez zrobil zajefantastyczny remiks tego kawalka PP] Odpowiedz Link Zgłoś
tuti wiec podpucha 28.09.04, 14:29 a to skubancy po co dawali tekst manili pod ladytronem (vide pierwszy link) po prostu kompilacja ladytronu. tak tak, pearsona mix ok, ale wole cicada dzieki,to by wiec bylo na tyle w tym wątku Odpowiedz Link Zgłoś