Dodaj do ulubionych

Wybuchowy Partner

26.03.20, 09:28
Jestem w kropce, dlatego szukam obiektywnej, bezstronnej opinii.
Jestem z partnerem już prawie 10 lat. Mieliśmy wspólne plany. Owszem, zdarzały się kłótnie. Mój luby ma wybuchowy charakter, pozwalano mu w domu krzyczeć, dlatego od razu krzyczy i wtedy nawet nie warto wchodzić z nim w reakcje, bo z automatu się zaczyna, ze ja go prowokuje, ze się z nim kłócę itd...
Ostatnio poszedł po bandzie. Stary znajomy z lat studiów polubił moje zdjęcie na portalu społecznościowym. Obejrzał jego profil i zobaczył, ze spośród jego 50 jedno tego kolegi, ja również lubię. Usunął mnie ze znajomych, zmienił status, zablokował mnie wszędzie. Jednym słowem - dziecinny „foch”. Powiedziałam mu, ze jest niedojrzały, na co powiedział, ze mam zacząć od siebie. Ze jak to wyglada, jak inni widza, ze jestem w związku, a lubię zdjęcia „kolesi”. Że pewnie z nim sypiam, itd. Powiedział, ze czuje się oszukany i ze robię nie fair w stosunku do niego.
No i zero kontaktu.
Jestem bezradna, ponieważ jesteśmy w trakcie kupna mieszkania, były plany, a tu coś takiego... miał prawo aż tak się wściekać? Jest impulsywny, czasami bywały kłótnie, ze szły iskry, głównie o bzdury, ale krzyki, od słowa do słowa, ale zaraz się godziliśmy i nigdy nie było aż takich skrajnych sytuacji...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka