Dodaj do ulubionych

Muzyka w samochodzie

IP: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 09:20
Ciekawe czego sluchacie jadąc samochodem?...Mnie osobiscie najlepiej prowadzi
sie przy Nirvanie, wtedy nawet moje 18-letnie autko wyciaga zawrotna predkosc
120 km/h smile
Obserwuj wątek
    • cze67 Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 11:16
      Ja nie prowadze samochodu, ale z tego co slysze na ulicach, to wiekszosc
      kierowcow slucha jednego utworu, ktorego rytm brzmi mniej wiecej tak: BUM BUM
      BUM BUM BUMBUMBUMBUM.
      • Gość: teddy Re: Muzyka w samochodzie IP: 62.233.138.* 20.05.02, 11:24
        To nie jest BUM BUM BUM BUM BUM tylko raczej BUM CY BUM CY BUM CY BUM CY.
        • szarykot Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 12:11
          YMC - YMC - YMC - YMC - YMC - YMC

          nie mylić z YMCA smile
          • ignatz Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 12:29
            Nie nie. To leci tak:
            DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS
            Ewentualnie:
            DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ
            • Gość: gregkor Re: Muzyka w samochodzie IP: 195.94.205.* 20.05.02, 12:36
              ja często słysze umpa umpa umpa umpa umpa.
              • mallina Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 12:57
                UM UM UM...(niezrozumiale) YO!!!!!!!!!!!!!!!! (zrozumiale i podkrelajace czesto
                wyraz utworu..)
                • dekris Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 19:48
                  proponuje UMCZ TARARARA UMCZ PA PSSSS UMCZ TARARARA UMCZ PA PSSSS
    • Gość: vic1 Re: Muzyka w samochodzie IP: 213.158.197.* 21.05.02, 12:29
      Ja najszybciej popierdalam przy Prodigy. Strach się bać! Reign in blood też
      mnie porywa
      • mallina Re: Muzyka w samochodzie 21.05.02, 13:36
        vic..powiedz gdzie tak na polskich drogach rozwijasz te predkosci?smile)))
        • Gość: vic1 Re: Muzyka w samochodzie IP: 213.158.197.* 21.05.02, 16:20
          Przy takiej muzie to ja po prostu nisko latam smile)
    • Gość: Lukas Re: Muzyka w samochodzie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 18:00
      A ja powiem cos wbrew modzie - "Tarkus" ELP.Nie wiem czemu ,ale dobrze sie przy
      tym jedzie (przynajmniej mnie)
    • Gość: Lucy Re: Muzyka w samochodzie IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 21:34
      Jak jedę rano do pracy to z reguły jesten złaaa. Wtedy słucham czegoś w stylu
      Linking Park i jadę baaardzo szybko. jak wracam- to DM.Pozdro.L
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka