Gość: omega69 IP: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 09:20 Ciekawe czego sluchacie jadąc samochodem?...Mnie osobiscie najlepiej prowadzi sie przy Nirvanie, wtedy nawet moje 18-letnie autko wyciaga zawrotna predkosc 120 km/h Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cze67 Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 11:16 Ja nie prowadze samochodu, ale z tego co slysze na ulicach, to wiekszosc kierowcow slucha jednego utworu, ktorego rytm brzmi mniej wiecej tak: BUM BUM BUM BUM BUMBUMBUMBUM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teddy Re: Muzyka w samochodzie IP: 62.233.138.* 20.05.02, 11:24 To nie jest BUM BUM BUM BUM BUM tylko raczej BUM CY BUM CY BUM CY BUM CY. Odpowiedz Link Zgłoś
szarykot Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 12:11 YMC - YMC - YMC - YMC - YMC - YMC nie mylić z YMCA Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 12:29 Nie nie. To leci tak: DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS DUPS Ewentualnie: DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ DUPCYŚ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregkor Re: Muzyka w samochodzie IP: 195.94.205.* 20.05.02, 12:36 ja często słysze umpa umpa umpa umpa umpa. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 12:57 UM UM UM...(niezrozumiale) YO!!!!!!!!!!!!!!!! (zrozumiale i podkrelajace czesto wyraz utworu..) Odpowiedz Link Zgłoś
dekris Re: Muzyka w samochodzie 20.05.02, 19:48 proponuje UMCZ TARARARA UMCZ PA PSSSS UMCZ TARARARA UMCZ PA PSSSS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vic1 Re: Muzyka w samochodzie IP: 213.158.197.* 21.05.02, 12:29 Ja najszybciej popierdalam przy Prodigy. Strach się bać! Reign in blood też mnie porywa Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Muzyka w samochodzie 21.05.02, 13:36 vic..powiedz gdzie tak na polskich drogach rozwijasz te predkosci?))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vic1 Re: Muzyka w samochodzie IP: 213.158.197.* 21.05.02, 16:20 Przy takiej muzie to ja po prostu nisko latam ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukas Re: Muzyka w samochodzie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 18:00 A ja powiem cos wbrew modzie - "Tarkus" ELP.Nie wiem czemu ,ale dobrze sie przy tym jedzie (przynajmniej mnie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucy Re: Muzyka w samochodzie IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 21:34 Jak jedę rano do pracy to z reguły jesten złaaa. Wtedy słucham czegoś w stylu Linking Park i jadę baaardzo szybko. jak wracam- to DM.Pozdro.L Odpowiedz Link Zgłoś