Gość: tom
IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl
20.05.02, 21:12
Zakolczykowany pedzio+armata+obojniak,
grający disco polo.
Kto to kupuje ??? Kto wydaje pieniądze ???
Czy to naprawdę numer 1 ?
Czy polskie społeczeństwo jest aż tak chore ?
Widziałem fragment w polsacie, gdzie ten pedzio
wulgryzował, a potem rzucał się na scenie
ku uciesze tłumu. Kim byli ci którzy tam przyszli i klaskali ?
Statyści ?