Gość: renatta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 21:40 yokashin poznalam niedawno i jest to obecnie jedna z moich ulubionych kapel plyta narazie jedyna jaka slyszalam jest swietna poleam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj